zeytinburnu sümer tesisatçı

Zeytinburnu Sümer tesisatçı servisi olarak kırmadan su kaçağı tespiti, robotla tıkanıklık açma ve kombi petek bakımı hizmetleri sunmaktayız. Petekte tortu, kireç, pas ve tıkanma sorunu için petek temizliği ile aynı gün daha sıcak petekleri elde etmenizi sağlamaktayız. Sıcak su geçiş yolları temiz olmalıdır. Atığa çarptığı anda ilerideki sulara ılık ve soğuk su geçer. Atık duran yerde soğuma oluşur. Uzun süre kalırsa petekte korozyon bile olabilir. Cihaz ile su geçiş katmanlarına ilaç eklemekteyiz. Zararlı değildir. Ayrıca basınçlı sular ile atıkları çözünür duruma getiriyoruz. Suları damlatırken, filtrede kirleri toplar ve kanalizasyona atarız. Birkaç saatte 6-8 saat petek rahatlıkla temizlenebilir. Demir döküm, panel, zeminden ısıtmalı evler, kombili, kombisiz evler, merkezi ısıtmalı evlerde rahatlıkla bu işlemler yapılabilir.

Sümer Tesisatçı Telefonları

Sümer tesisatçı logar açma, temizliği ve tıkanma problemlerinde tıkanıklık açma robotu ile sorunları çözmekteyiz. Eski yöntemler zorlu atıklarda pek işe yaramaz. Ciddi derecede problemler olan logar sistemleri çökmüş bile olabilir. Bir kamera ile alakalı sorunları kırmadan gözetleriz. Logar tıkanıklığının belirtisi tuvalet, banyo, mutfak lavabosunda taşma, taşkınlar olabilir. Bir pimaş içlerine logar açma makinesi yani robot cihazı takarız ve yaya güç veririz. Kıvrımlı yayı irili veya iyice yerleşmiş sızdıran boruya ulaşırız. Onarım ve kontroller ile işlemleri garanti süresi vererek tamamlarız.

Zeytinburnu Sümer tesisatçı evimde su kaçağı var diyorsanız su kaçağı tespiti test pompaları ile araştırmaya başlarız. Evin duvarından akan sıcak ılık sular termal kamera ile bulunabilir. Su hangi borudan sızıyor sorusu için ise test pompası öncelikle ilişkili dairede sızıntının kesinleşmesi için veri üretir. Sonrasında ses dedektörü ile ıslaklık veya direkt ses oluşturan bölgeleri dinleriz. İşaretli kısım matkap ile kırılır ve sızdıran boruya ulaşırız. Onarım ve kontroller ile işlemleri garanti süresi vererek tamamlarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55