eyüp esentepe tesisatçı

Eyüp Esentepe tesisatçı firmamız makineli su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek temizleme servisleri sunmaktadır. Tıkalı durumda olan gider borularının açılma işlemini gerçekleştiren tıkanıklık açma firmasıyız. Peki tıkalı giderler nasıl açılır? Gider içerisine tıkalı olan bölgeleri bulmak için kameralı analiz yapmaktayız. Yabancı madde alanları bulunur ve temizleme işlemi gerekiyorsa robot cihazımızdaki açıcı yayı gider içerisine gönderip atıkları kavratırız. Aynı açma işlemlerini basınçlı su cihazlar ile de yapabiliriz. Eğer borularda çatlama gibi problemler varsa sizlerin de onayını alıp elimizde bulunan araştırma bilgileri ile ufak tadilatlar yapıp veya da kapatıcı onarım ilaçları ile problemleri ortadan kaldırabiliriz.

Eyüp Esentepe Tesisat Ustası

Eyüp Esentepe Mahallesi tesisatçı pete tesisatında su kaçaklarını bulup ardından onaran servisiz. Petekteki kaçağı önleyici kimyasal ilaç su kaçağı tespiti işleminin başlangıç aşamasında kullanılmaz. Öncelikli olarak problemin hangi kaloriferden olduğunu öğrenmemiz gerekir. Kalorifer borularında su sızıntılarını anlamak için basınçlı test cihazı ile borulara bakılması veya kombi ekranın analiz edilmesi gerekilir. Termal cihazlar ile direkt olarak kaçak olan kaloriferin de bulunması mümkündür. Kapatıcı onarım ilacı ile su kaçağı kısa zaman içerisinde tamamen kırma dökmeye ya da sökme işlemine gerek kalmadan duracaktır.

Eyüp Esentepe tesisatçı kaloriferde soğumayı önleyen petek temizliği firmasıyız. Kalorifer ve kombinin temizlenme işlemleri için bizlerle iletişime geçebilir ve kontrollerini yapabiliriz. Petek tesisatına cihazımızı bağlayarak kaloriferlerin içerisini yıkayan kimyasal ilaç ile tertemiz duruma getirebiliriz. Kısa sürelik bir işlem ile doğal gaz tasarrufu sağlayıp peteklerde daha fazla sıcaklığa ulaşmanızı sağlayacağız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55