esenler birlik mahallesi tesisatçı

Esenler Birlik Mahallesi tesisatçı firmamız kameralı su arıza tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek temizleme servisi sunmaktadır. En iyi sonuçları alabileceğiniz petek temizliği servisi sunmaktayız. Evinizde kaç tane kalorifer olursa olsun öncelik olarak hepsini kapalı duruma getiririz. Temizlenecek kaloriferler için birer birer olacak şekilde sadece vanalarını açarız. Bu sayede birkaç aşama şeklinde kimyasal ilaçların istediğimiz peteğin içine özellikle havlupana bağlanacak bir cihazdaki hortumdan geçmesi ve atıkları alarak tuvalet gibi yerlere dökmek çok fazla vaktimizi de almayacaktır. Isıtmayan kaloriferler için bu servisimizin sonrasında peteğinizi ısıttığınız ilk anda farkı göreceksiniz.

Birlik Mahallesi Makineli Tesisatçı

Birlik Mahallesi tesisatçı atık su birikmesi ve taşmasının nedeninin atık birikmesi ve giderde çap daralması olduğunu bilmekte ve bunun ilacının tıkanıklık açma makinesi ile alınmasını önermektedir. Bıçak gibi kesici uçlara sahip olmayan ve zaten sert veya çamurlu kıvamda yer alan atıkları içten delebilecek veya nasıl mikser karıştırırsa, parçalama konusunda kelebek uçlara sahip ekipmanlarımız vardır. Gerekirse su basma yöntemleri veya açıcı kıvrımlı yay ile de sıhhi kanallardaki problemler istinasız aynı gün ve ortalama 1-2 saatte giderebilir.

Esenler Birlik Mahallesi tesisatçı musluk borusunda su kaçağı tespiti için cihaz sinyallerini kullanan ustalara sahibiz. Ses toplayıcı gelişmiş mikrofonlar ile ses yapan ve su akıtan boruların yerlerini bulabiliriz. Durmayan beton içinden gelen su sesleri gibi kavramlar için kısa vakitte akustik ses detektörü ile oradaki problemleri görüp onarma aşamasına yöneliriz. İlerde tekrar su kaçırmayacak borular için bu derece verimli tekniklerden firmamız ile yararlanabilirsiniz

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55