pendik esenler tesisatçı

Pendik Esenler tesisatçı firması olarak makineli petek temizleme, tıkalı gider açma ve kırmadan su kaçağı tespiti hizmetleri vermekteyiz. Firmamız su tesisat borularındaki çatlakları ve delikleri garantili bir şekilde tamir eden firmayız. Tesisat borularındaki çatlakların kapatılması ve kaçakların durdurulması için boru içlerinden onarım sıvıları eklenerek, çatlak olan borunun yerine yeni bir boru parçası eklenerek ya da sızdırmazlık testleri yapılarak bu şekilde su kaçağı tespiti işlemleri uygulanabilir. Fiyatlarımızı uygun bir seviyeye çekmiş durumdayız. Herhangi bir dairede sızıntı olup olmadığını anlamak için tesisata test pompası takılır. Veriler alındıktan sonra ses dedektör cihazlarımız ile kaçağın yerini noktasal olarak buluruz. En ufak kırma dökme ile hareket etmekteyiz.

Pendik Esenler Tesisat Ustası

Pendik Esenler Mahallesi tesisatçı kombinin temizlenmesi için bazı parçaların sökülmesi ve kontrol edilmesi gerekmektedir. Petek temizleme yapılması için kimyasal ilaç kullanan makinemizin devir daim yapması ile pas ve kireç gibi maddelerin cihazımızın filtresinde toplanması gerekir. Kaloriferdeki sıcaklık artışı ile cebinize uygun bir hizmet diyebiliriz. Bu işlemlerde kaloriferleri yerinden sökmeden temizlik işlemini böyle yapmaktayız. Servisimiz ile en kısa sürede iletişime geçip soğuk kış aylarında en iyi verimi almanızı sağlıyoruz.

Pendik Esenler tesisatçı olarak kanaldan görüntü alarak tıkanıklık açma hizmetlerine önem vermekteyiz. Rastgele aparatlar ile çalışmak iyi sonuçlar veremeyebilir. Örneğin kanala düşen bir oyuncak düşünün. Bir çubuk ile onu ileri doğru ittirmek sorununuzu çözmez. Ama makinemizdeki yakalama aparatları sayesinde geri çıkartabiliriz. Normal olan atıklar için ise kıvrımlı çelik yayımızı gider içerisine göndeririz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55