pendik doğu mahallesi tesisatçı

Pendik Doğu Mahallesi tesisatçı firması olarak kameralı su arıza tespiti, kombi petek bakımı ve makineli tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktayız. Her tür atık kanalını açan tıkanıklık açma servisiyiz. Ana giderler ya da normal giderler olsun atık kanalında tıkanma gibi sorunlarda her zaman yabancı maddeleri ayırt ederek açmaktayız. Yoğun atıkları ve kanala atılan yabancı maddeleri tıkalı konutun gider tesisatına açıcı yayın takılarak temiz duruma getirilmesi, makinedeki titreşim ve döndürme gücü ile yapılacaktır. Makine ucundaki açıcı yayların nereye denk geldiği değil gider içinde ilerlerken, durduğu noktada makineyi çalıştırarak tam olarak kanalizasyona hareketini sağlamaktayız. Başka yoğun cisimleri de makine yayı ile geri çıkartabilmekteyiz.

Pendik Doğu Mahallesi Tesisat Ustası

Pendik Doğu Mahallesi tesisatçı kireçli, tortulu kaloriferlerde petek temizliği yapan firmayız. Kalorifer türü fark etmeksizin bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İki senede bir mutlaka temizlenmesini önermekteyiz. Kimyasal ilaç ile petek temizleme işleminde tortu ya da kireç tabakası ne varsa ilaçlı suyu tesisata göndererek makinemiz ve aynı anda devir daim yapılması ile birlikte tüm atıkları almamız ile başlar. Peteğin ısıtmaması sorunu eğer dairenizden kaynaklanıyorsa bunu aynı gün içerisinde çözebiliriz.

Pendik Doğu Mahallesi tesisatçı kombi basıncı düşmesini tamir eden servisiz. Bir firma eğer evinize geliyorsa aldığınız hizmet sonrasında o sorunun yok olduğunu görmelisiniz. Kalorifere su eklemek su sızıntısını engellemez. Su kaçağı tespiti alanında kaloriferin borusuna ve paneline dokunarak ıslaklığı kontrol edebiliriz. Bunun sonrasında termal kamera ile hemen gözlem yaparak suyun aktığı alanları daha detaylı bir şekilde görüp hasar neredeyse buna yönelik çözüm üretebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55