esenyurt yenikent tesisatçı

Esenyurt Yenikent tesisatçı firmamız kırmadan tıkalı gider açma, kombi petek temizleme ve robotla su kaçağı tespiti hizmetleri vermektedir. Sürekli su kaçıran ve su akıtan borularda su kaçağı tespiti işlemlerini fayansın, duvarın üzerinden sesleri dinleyerek bulabilecek cihazlar kullanıyoruz. Bu işlemlerimiz hata payı olmadan yapılır ve çalışmalarımızın devamında analiz sonucuna göre kırılacak kısımda onarımlar yapılacaktır. Belki de en güzel tarafı ses hareketliliği hiç olmayan yerlerde suyun boru içinde başlayan delinmelere yönelik kayıpları basınç testi ile yine kırmadan bulabilmemizdir. Bu yöntem ile uygulanacak olan kimyasal takviyeleri içten tüm suyu akıtan metal ve plastik borularda sızıntı durdurucu kimyasal da kullanabiliriz.

Esenyurt Yenikent Tesisatçı Telefonları

Esenyurt Yenikent Mahallesi tesisatçı oda sıcaklığını düşüren peteklerin ısıtılması için özenli petek temizliği yapmaktayız. Suyun geçiş katmanları zaten dardır. Bunu birde kireç birikintileri ile dolmasına izin verirseniz su akışı durur. Sıcaklık iletilemez. Yüzeyi devamlı soğuk kalan petekler oluşur. Çare ise kimyasal ile o tıkalı kalan yerlerin açılmasıdır. Yani kirecin, pasın yapıştığı yerden ayrışmasının yapılmasıdır. Bu işlem özel cihazın hortumları ile uygulanacağı için çok vakit almaz. Hemen uygulanır ve cihaz içinde su püskürtme başlıkları olacağından suyun iletilmesi ve geri çekilmesi gibi süreçlerde kesinlikle son teknolojiden yararlanıyoruz. Petek sökümü olmadan kirler alınır ve kalorifer içindeki suların daha hızlı şekilde ilerlediğini görebilirsiniz. Sıcaklık artışı içinde önemli ölçüde faydası olacaktır.

Esenyurt Yenikent tesisatçı en iyi makineleri ile tıkanıklık açma işlemini tek seferde yapmaktayız. Her pis kanalı robot kullanarak tam olarak temizlemek mümkündür. Gider kısmının iç katmanlarından ilerlemekteyiz. Duvar yıkılarak gider içine ulaşılması değil, tuvalet veya lavabo gibi haznenin içine atık geçiş yollarından başlayarak bahsettiğimiz cihaza takılacak bir spiral tel, kıvrımlı yay, atık delme amaçlı bir aparat takılması ve güç verilmesi ile yapılmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55