bağcılar yenigün tesisatçı

Bağcılar Yenigün tesisatçı firmamız kameralı su arıza tespiti, kombi petek bakımı ve makineli tıkanıklık açma servisleri sunmaktadır. Peteği sökmeden petek temizliği yapabilecek bir İstanbul firmasıyız. Peteklerin iç katmanları oldukça küçük ve dar olmasından dolayı o bölgelere çözücü kimyasalların aktarılmasını sağlarız. Bu adımdan sonra çözünecek kıvama gelen kireç gibi nesneler çok geçmeden havlupandan alınarak atık kanallarına yönlendirilir. Bu sayede evinizin kirlenmesine izin verilmez. Peteklerdeki tüm kirler yok edileceği için sıcak su akışını engelleyecek bir neden de oluşmaz. Ayrıca doğal gazı yakan kombinizin filtresini de temizlemekteyiz. Doğal gaz faturanızda düşme yüksek ihtimalle olacaktır.

Yenigün Makineli Tesisatçı

Bağcılar Yenigün Mahallesi tesisatçı petek yüzeylerinde ve borularında su sızıntıları için su kaçağı tespiti yapılmasını önermekteyiz. Dıştan normal bir bantla kapatmak gibi tekniklerde sorun çözülmez. Kimyasalların petek içine gönderilip, ilerletilmesi gerekir. Bu esnada sıvı bazdaki bu ürün petek içinde ne kadar hava boşluğu varsa o esnada katılaşmaya başlayacaktır. Hiçbir şekilde peteklerde kırma veya zarar oluşturma gibi bir amacımız yoktur. Bu kimyasalların kullanılması için ise yalnızca tek şart vardır. Petek içindeki pisliklerin temizlenmesi gerekir. Bu da bir miktar petek içinden su alınıp görülmesiyle mümkün olacaktır.

Yenigün tesisatçı farklı ve işe yarayan teknikler ile tıkanıklık açma çalışmalarını sürdürmekteyiz. Profesyonel ekiplerimiz herhangi atık kanalı içine özel sistemleri ile girerek orada çalışma yapabiliriz. Çok nadir de olsa tuvalet içine metal nesnelerin sıkışmasında, atığı delerek ilerletmek, lavabo ve banyo giderlerinde basınçlı su ile temizlenmesi gibi sayısız işlemlerimiz bulunmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55