başakşehir kayabaşı tesisatçı

Başakşehir Kayabaşı tesisatçı servisi olarak makineli su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı hizmetleri vermekteyiz. Bireysel kombili ve merkezi sistem ile ısınan yerlerde petek temizliği işlemleri yapmaktayız. Her türlü petek bulunan yer için bizden hizmet alabilirsiniz. Kalorifer ile etkileşime geçmek için havlupan ya da petek kenarındaki bölmelerden giriş yapabiliriz. Koyu renkli kalorifer suları ve iç kısımlarında sıkışmış ve kaloriferin soğuma yapmasına sebep olan pas, çamur ve kireç gibi atıkları kimyasal ilaç ekleyip çekilmesini sağlarız. Sert maddeleri bu kimyasal sıvı ile zayıflatır ve suları makine ile geri peteğe aktarıp bu sırada kirecin, çamurun ve pas gibi maddelerin makinemizde kalmasını sağlamaktayız. Ilık durumda olan ya da hiç ısıtmayan kaloriferlerdeki su derecelerini birkaç derece yükseltme imkanı bulunmaktadır.

Kayabaşı Tesisatçı Telefonları

Kayabaşı tesisatçı taşan gider boruları için tıkanıklık açma makinesi ile giderlerin temizlenmesi işlemlerini yapmaktayız. Giderin içerisinde sıkışan maddeleri kameralı makinemizle görüntü alarak biliriz. Genelde giderde maddelerin ilerletmesini sağlamak için su püskürtme aparatında ayarlama yaparak püskürtme işlemini uygularız. Bazen sıkışan maddeleri geri çıkartabilecek aparatlar ile bu tür işlemler için de hazırlıklı durumdayız. Pimaşlardan sürekli koku gelmesi içinde yine kırma dökme yapmadan kanalları temizlemekteyiz.

Başakşehir Kayabaşı tesisatçı kırılan, çatlayan su borularını gösteren makine kullanmaktayız. Bu durumda su tesisat borularında su kaçağı tespiti ve onarım da hızlıca olmaktadır. Ses yapan su sızıntıları için ses dinleme makineleri kullanmaktayız. Ses seviyesinin nereden daha fala geldiğini makinemiz bize göstermektedir. Onarımlar ufak yerler kırılarak hızlıca tamamlanmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55