maltepe esenkent mahallesi tesisatçı

Maltepe Esenkent Mahallesi tesisatçı firmamız robotla su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma ve makineli petek temizliği hizmetleri vermektedir. Tıkanan gider borularının kırılması ve pis kokuların eve yayılması sorunlarında su kaçağı tespiti servisi verebiliriz. Her gün sıkça kullanılan sıhhi boruların kaldırılamayacağı ve içten hasara yol açabileceği maddeler bulunmaktadır. Plastik boruların içten hasar alması ile ufak su kaçakları zamanla boruların kırılması problemlerine yol açar. He türlü farklı atık borularında kullanılacak gider içi kameraların ustalarımız ile onarımını yapmaktayız. Kesinlikle hataya yer vermeden tüm maddeleri görerek tamir edilmesini sağlamaktayız.

Maltepe Esenkent Mahallesi Su Arıza Tespiti

Maltepe Esenkent tesisatçı kaloriferdeki suların özel makineler ile temizlenmesini üstlenmekteyiz. Kirli suların boşaltılması petek temizliği için pek etkili bir işlem değildir. Burada önemli olan kimyasal eklemesi ve oluşan tortu, kireç gibi maddelerin de petekten alınmasıdır. Sadece çözünüp o durumda bırakılırsa problem düzelmez. Bunu gidermek için kimyasal ilaç kullanımının sonrasında basınçlı sular ile çalkalama yapılması, geri çekilmesi ve bunun devam ettirilmesi ile kirlilik seviyesinin en aza indirilmesinden geçmektedir. Kaloriferi ısıtan doğal gaz miktarını düşürmek için de bu hizmetimiz gerçekten çok etkilidir. Merkezi ısıtmalı, bireysel kombili ve yerden ısıtmalı peteklerin temizlenmesi işlemlerini profesyonelce yapmaktayız.

Maltepe Esenkent Mahallesi tesisatçı gitmesi gereken maddelerin durduğu yerleri kameralar ile görürüz ve o alanda maddi hasar olmadan tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Gider borusunda kırılma yoksa kırılma kesinlikle olmaz. Bahsettiğimiz yerde hareketlilik bakımından karşımızda duran soruna yönelik otuz civarında açıcı aparat başlık ünitesinin başına takarak oradaki tüm maddeleri temizlemekteyiz. Maltepe Esenkent tesisatçı firmamızla en kısa sürede iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55