esenler nine hatun tesisatçı

Esenler Nine Hatun tesisatçı firması olarak makineli petek temizliği, cihazla su kaçağı bulma ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktayız. Telefon numaralarımız ile İstanbul’da sürekli su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Duvardan gelen sularda ya da fayanslardan gelen sularda robot cihazların kullanılması yeterlidir. Bu cihazlarımız tesisatınıza hiçbir şekilde zarar vermeyerek soğuk ya da sıcak su tesisatı fark etmeksizin kaçak nerede olursa olsun bulacaktır. Sıcak su borusu arızası için İstanbul’da gece ve gündüz açık su tesisatçısı arıyorsanız mutlaka bize ulaşın. Çünkü bahsettiğimiz sistemlerde kimyasal ile bazı temizleme çalışmalarının ardından daha stabil çalışması sağlanabilir.

Nine Hatun Kameralı Tesisatçı Telefonları

Nine Hatun tesisatçı ortalama 45 dakika 1 saat içinde birkaç tane peteği açık duruma getirerek onlara gönderilecek sıvı kimyasallar ile petek temizliği yapmaktayız. Bu süre içerisinde binanın farklı noktalarına kirlenmeye neden olacak herhangi bir şey asla yaşanmaz. Kirli durumdaki petek içindeki maddeler özenle dışarıya alınmakla birlikte, sonraki su basma ve koruyucu farklı sıvıların ilave edilmesi gibi aşamalardan hemen sonra ısınmaları tarafımızca kontrol edilecektir.

Esenler Nine Hatun tesisatçı profesyonel ve doğru cihazlar ile tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Pimaş borularını açabilecek cihaz veya lavabo ve banyo kanallarındaki birikmeleri yok edecek yöntemler arasında kesinlikle su ile yıkama tekniği vardır. Hortum ile taşınan suyu cihazı da ilerleterek yerleştiği bölgelerden uzaklaştırır ve siz sistemi kullanmaya devam ettiğinizde en ufak bir sorun yaşamazsınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55