kartal gümüşpınar tesisatçı

Kartal Gümüşpınar tesisatçı firmamız kombi petek bakımı, kırmadan su arıza tespiti ve robotla tıkanıklık açma servisleri sunmaktadır. Ev ve iş yerlerindeki rutubeti araştıran su kaçağı tespiti servisiyiz. Duvarınızda rutubet veya ıslaklık varsa o alana sıcak su kaçaklarını bulmamızda yardımcı olan termal kameramız ile bakarız. Kalorifer suyu üst kattan sizin duvarınıza akıp kabarma yapmış olabilir. Islaklıkları termal kamera ile profesyonelce takip edip yerini rahatlıkla bulabiliriz. Ayrıca küçük basınç testleri ile tesisattaki sızıntıların teyidini alır ve gerekirse onarım sıvıları ile de kaçakları hızlıca kapatabiliriz.

Gümüşpınar Makineli Tesisatçı

Gümüşpınar tesisatçı soğuk kalan tesisatta petek temizliği yapan firmayız. Kaloriferleri temizlemek için kombi veya havlupan gibi alanları kullanırız. Çekilecek bir miktar su ve içindeki yabancı maddelerin makinemize boşaltılması, yıkama sıvıları ile alamadıklarımızın çözünmesini sağlayarak tazyikli su yardımı ile alınmasından sonra ısısı düşen kaloriferlerin sıcaklığını arttırma hedeflerinize ulaşacaksınız. 1-2 saat kadar süren bu işlemle kaloriferdeki kirlerin alınmasıyla suyun ulaşamadığı alanlara da sıcak su geçecek ve ısı verimliliği artacaktır. Kaloriferi koruyan sıvı kimyasal ilaç ile tam korumayı firmamızdan alabilirsiniz.

Kartal Gümüşpınar Mahallesi tesisatçı profesyonel tıkanıklık açma ekibiyiz. Sayısız atık kanalı içerisine geçebilecek ve atıkları parçalayabilecek makinelerimiz bulunmaktadır. Cihazımızın kıvrımlı yay sistemi bazı bağlantılar yaparak ufak aparatlar ile tüm sistemdeki pisliğin kanalizasyondan akıp gitmesini sağlayabiliriz. Profesyonel hizmetlerden faydalanmak ve evinizde tadilatı minimuma indirmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55