beykoz polonez tesisatçı

Beykoz Polonez tesisatçı firması olarak kameralı su arıza tespiti, makineli petek temizleme ve cihazlı tıkanıklık açma servisleri vermekteyiz. Özel kaloriferdeki sızıntıyı kapatabilecek sıvı kimyasal ilaçlar kullanır. İlk aşamada sıvı olarak kalorifere gönderdiğimiz bu sıvılar oksijen ile ilk buluşma anında biraz katılaşmaya ve sertleşmeye başlar. Peteklere zarar vermeyecek petek temizliği için ise özellikle bir temizleyici makine ve ona eklenecek bazı kimyasal ilaçlar ile tüm kaloriferlere havlupan gibi sistemler ile erişebilmekteyiz. Kirlilik anında çıkarken pek çok madde filtre kısmına takılır ve hemen aynı gün tertemiz halde sizlere sunabiliriz.

Polonez Tesisatçı Telefonları

Polonez Mahallesi tesisatçı akmakta olan su kaçaklarının araştırmasını yaparak su kaçağı tespiti işlemlerinde mükemmel sonuçlar almaktayız. Sızan suyun yalnızca görüntü kirliliği açısından sorunu yoktur. Betonu da içten çürütür ve fayansların yerlerinden çıkması durumlarına sebep olabilir. Yalnız suyun oluşturduğu sesleri takip ederek, tam kaynağını veya birkaç tane kaçak da olsa yerlerini bulabiliyoruz. Uzun süredir ses teknolojisine yatırım yapan servisimiz ile küçük düzeydeki bu belirtiler doğrultusunda bile adım atarak doğru tespitler yapar ve sızan borunun parçası kesimi, değiştirilmesi gibi onarımları da yapmaktayız.

Beykoz Polonez Mahallesi tesisatçı makine kullanarak kırmadan tıkanıklık açma işlemlerini yürütmekteyiz. Bahsettiğimiz sistemler eğer tuvaleti kastederek gidecek olursak tüm atık birikintilerini çelik kıvrımlı yay ile tamamen ittirebiliriz. Bu sayede atıkların kanalizasyon sistemine geçmesini sağlarız. Musluk suyunun açılması ile taşma yapan lavabo borularında ise yine kırmadan su ile yıkamalar yaparak tertemiz bir gidere dönüşmesi sağlanabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55