Tesisatçı

İstanbul Uzman tesisatçı servisi yapılarda yaşanan her türlü tesisat problemi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tesisatçı firmamız pek çok alanda faaliyet göstermektedir.

  • Tesisat bakım onarım ve yeni tesisat çekimi
  • Yapılarda su kaçağı taraması kameralı kontrolü
  • Kombi petek tesisatında kireç tortu temizliği
  • Gider borularında tıkalı gider açımı

Her işin bir Uzmanı var !

İstanbul Uzman tesisatçı ile batarya nasıl sökülür, lavabo bataryayı sökme, tamir etme, su kaçıran su saatini onarma, su sızıntıları için araştırma ve kırmadan çözüm gibi sayısız hizmetimiz vardır. Yalnızca temiz su hatları olarak düşünmeyiniz. Gider sularının sızdığı kısımları bulmak içinde birazdan anlatacağımız yöntemleri bunları okumanızı öneriyoruz.

Öncelikli olarak ev içinde birden fazla dolaşım hattı vardır. Banyonun duvarında kabarma olması durumunda o bölgeye döşenmiş batarya su tesisatı olup olmadığına ses detektörü ile tarama ile başlarız ve dıştan sesler incelenirken, diğer taraftan su tesisatındaki basıncı ölçmek için test pompası kullanırız. Bu iki sistemi gider katmanlarında dıştan analiz için de kullanabilirken, istersek direkt lağım borusu içine göndereceğimiz bir kamera ile direkt görüntü alır ve sızdıran kısımları bulabiliriz. Net sabitlemeler o kadar hassas yapılır ki işaretlenecek kısım yalnızca problemli olan bölgede yer alır. Bu sayede tadilat gerekiyorsa, boru onarımlarından tutun da kırılacak beton veya fayansın da onarımını bizler yapabiliyoruz. Ayrıca bazı kimyasal sıvılar ile petekteki, su tesisatındaki ve gider borularındaki sızıntıları onarma yöntemlerimiz de mevcuttur.

Uzun süredir tıkanma problemi olan bir türlü düzelmeyen tuvaletleriniz içinde robot cihaz teknikleri ile kırmadan temizleyebiliriz. Kombi su tesisatındaki kaçakları onarmak için özel sıvılar ve yeri bulunamayan binadaki, evdeki su sızıntıları için özel detektör taramaları ile soruna kesin teşhis konulması ve onarımları dahil hepsi için İstanbul Uzman tesisatçıyı arayabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55