beyoğlu kulaksız tesisatçı

Beyoğlu Kulaksız tesisatçı firması olarak makineli su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek temizleme hizmetleri vermekteyiz. Patlak borunun kırmadan tamir edilmesini yapan su kaçağı tespiti tesisat servisiyiz. Ekstra tadilatı kim ister ki? Sızdıran boruları birkaç cihazla bulalım ve kaçak nerede ise orayı kırarak ulaşalım. Hatta şanslıysanız bazı zamanlar küçük sızıntıların olduğu evlerde onarım sıvıları da kullanılarak çözüm bulunabiliyor. Önce ilgili daireyi buluruz. Test pompaları basıncın ne olduğunu gösterir ve su tesisatı için kullanırız. Ardından hangi tesisatta olduğu bulunur. O tesisatı dinleme ve sıcaklık analizleri anlamında yine dıştan iki cihaz ile tarar ve el kadar noktayı kalemle işaretledikten sonra duruma göre tadilat veya bahsettiğimiz kapatıcı ilaçla işlem yaparız.

Kulaksız Cihazlı Tesisat Ustası

Kulaksız tesisatçı kırmadan lavabo açan firmamız tıkanıklık açma robotu ile hizmet vermektedir. Lavaboyu açan makine için o küçük atık kanallarına rahatça geçebilecek düzenek kullanılması gerekir. Diğer pek çok tesisat gibi kanalına uygun yay takarız. Gider çaplarına zaten kameralar ile alındığı için atıkların durduğu noktalar ve ne olduğu da gözlenir. Çok geçmeden o alana robot cihaza takılı halde yay göndeririz. Yay atıkları ittirir. Daha küçük formlar halinde uzaklaşmasını sağlar. Hemen iki metre ötede durmasına izin vermeyiz. Kanaldan tamamen gittiğine emin oluruz. Bazı testler ve görsel temas ile tamamen temizlendiğini sağlar ve sorunları kırma dökme olmadan, lavabonun fayansını kırmadan açma, temizleme işlemleri olarak garantili sonuçları sizlere sunmaktayız.

Beyoğlu Kulaksız tesisatçı soğuyan ısınmayan petekleri ısıtan, temizleyen petek temizliği firmasıyız. Tesisat temizliği, kombi ve tesisat döşenen bölgeler sıcaklığı etkiler. Herhangi birinde aksaklık varsa sıcaklıkta azalma olacaktır. Tüm bunları termal kameralı sıcaklık araştırması ile ekiplerimiz bulurken, peteğin üstü, ortası, altı devamlı soğuk kalan alanlar tespit edilirken sisteme takılacak bir temizlik cihazı ile basınçlı şekilde temizleyici ürün gönderilir. Peteğin soğumasının, ılık kalmasının nedeni kireç, tortu maddelerinin sıcak suyun iletimini engellemesi olup bu kimyasal katmanlardaki maddeler çözer ve makineyle çekeriz. Peteği sökmeden temizleyen firma olarak sıcaklığın yükseldiği, doğal gaz tasarrufunun önünün açıldığı bu oluşumu mutlaka öneriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55