küçükçekmece yarımburgaz tesisatçı

Küçükçekmece Yarımburgaz tesisatçı firmamız makineli tıkanıklık açma, kameralı su kaçağı bulma ve kombi petek temizleme hizmetleri vermektedir. Evlerde ve iş yerlerinde ısı verimini artıran petek temizliği firmasıyız. Petek tesisatının çabuk bozulmaması için bakım yapılması gerekmektedir. Kaloriferdeki suyun rahatlıkla giderde dolaşması gerekir. Bunu engelleyen bazı cisimler zaman zaman iç tabakada ürer ve peteklerin soğuk durumda olması sorunu karşınızda durur. Bunu düzelten kimyasal ilaçlarla özel petek temizlik makineleri vardır ve tesisata bağlanarak yıkama sıvıları ile devir daim yaptırılarak kirli tüm maddeler çekilir. Temiz su eklenerek, petek koruma ilacı eklenir, sıcaklığın daha iyi seviyelere ulaşmasında yardımcı olacaktır.

Yarımburgaz Tesisatçı Numaraları

Yarımburgaz tesisatçı fayanslara ve duvara zarar vermeden açan tesisat firması olup tıkanıklık açma işlemlerini günün her saati devam ettirmekteyiz. Tuvalete atılan temizlik ürünlerinin suda erimemesi, kanalda sıkışması ve atıklarla bir arada durması sorundur. Çok fazla tuvalet kağıdı kanala düşse tıkama yapabilir. Klozet pompası ile tuvalet açma işlemleri de işe yaramaz. Direkt o atıkların ufalanarak, parçalanacak açılması gerekir. Makinemizdeki akıllı yayları pimaş içerisine göndeririz ve özel kameralar ile bunların teyidini dikkatlice almaktayız.

Küçükçekmece Yarımburgaz tesisatçı su sızıntısı yapan boruların yerini belirleyen makineler kullanmaktayız. Tesisat boruları hemen hemen evin çoğu yerinden geçmektedir. İçinden sıcak su geçen demir, plastik su tesisatı termal kameralı dıştan sıcaklık analizleri ile bulunurken aynı cihaz kaçak yapan su tesisatları bulunması içinde kırmadan çözümler üretmekteyiz. Musluk şebeke suyu kaçaklarının bulunmasını sağlayan makineler basınç testi ile birlikte akustik ses dinlemeleri yaparak yerlerin bulunmasıdır. Profesyonel ustalarımız ile su kaçağı tespiti alanında kırmadan analizler ile parmak ucu gibi küçük alanlar dahil olacak şekilde problemlerin saptanmasını sağlayacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55