beyoğlu kemankeş tesisatçı

Beyoğlu Kemankeş tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma ve makineli petek temizleme servisleri vermekteyiz. Evin tavanında sararma, küflenme, su damlaması gibi sorunlar varsa bunları kırmadan araştıran su kaçağı tespiti firmasıyız. Mutfak, tuvalet, banyo tesisatı geçen üst kattaki komşunuzdaki tesisat kaçakları karşınızda olabilir. Bazen binanın dış duvarında da kaçak olabileceğini unutmamak gerek. Tavan ve duvardaki ıslaklığı yapan su tesisatını bulmak için dairede basınç testleri, nem ölçen aygıt ile ıslaklığın toplandığı kısım, ilgili kat bulunduktan sonra o daire için tesisat geçen alanlarda dedektör sinyalleri ile tarama, atık lağım kanallarında kırmadan kaçak bulan makine olan gider içi kılavuz kameralar ile gözlem işlemleri yapmaktayız. Bir süre araştırma ile sorunu tadilatsız bulup onarım yapan ekiplerimiz sizlere garantili sonuçlar sunmaktayız.

Kemankeş Makineli Tesisatçı

Kemankeş tesisatçı doğal gaz tasarrufu yapan petek temizliği firmasıyız. Peteği ısıtmak için kimyasal ile yıkama gerekli olabilir. Kireçlenme, paslanma, tıkanma yapan petekleri kullanmaya devam etmek soğumasının giderek artması demektir. Pahalı olmayan servis çalışmalarımız ile petekteki soğumaları termal kamera ile test eder, basınç değerlerine bakarak sızıntı kontrolünde bulunur, petek tesisatı kombi kontrol edilmesini yapar sorunları saptarız. Peteği kırmadan temizleyen aygıt kullanan İstanbul ekibimiz kombi, havlupan girişleri ile suyu çekip, eklenecek suya kimyasal karıştırıp devir daim yaptırdıktan sonra tüm kirleri çeker ve birkaç saatte kronik tüm sorunlarınızdan kurtulmuş olacaksınız.

Beyoğlu Kemankeş tesisatçı lavabo borusu açan makine kullanan tıkanıklık açma robotu ile işlem yapmaktayız. Lavaboyu, tuvaleti, banyo, küvet giderini kırmadan temizlemek için kamera ile ufak bir inceleme yaparız. Tıkanmış pimaş giderini robot ile açma işlemi için basınçlı su ile yıkama, robot cihaz telini takarak atık türüne göre uygun cihaz uçları, aparatları ile temizleme yapılabilir. Tel ve bazı aparatlara yönelik cihazın uyguladığı kuvvet ile atıklar parçalanarak ve bunda pimaş gibi yapılara zarar vermeden işlemler yapılmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55