esenyurt sultaniye tesisatçı

Esenyurt Sultaniye tesisatçı servisi olarak kırmadan tıkanıklık açma, makineli su kaçağı bulma ve petek temizleme hizmetleri sunmaktayız. Petekteki pası, kireci ve tortu gibi maddeleri temizleme işlemi yapmaktayız. Farklı petek borularını tıkayan nesneleri de dikkatli şekilde petek temizliği sistemlerimizi kullanarak açabiliriz. Birleşik şekilde bir arada duran kireç tabakaları düşünün. Anlık ısıtılmış sıcak suyun  seviyeden daha ileriye aynı derecelerde geçmesi zorlaşır. Pas ise peteğin içinden dışarıya su akmasına neden olur. Her ikisi içinde korozyon maddeleri ve diğer nesneleri kimyasal ile hızlıca çözünmesini sağlarız. Aktarım hızı ve kablolardan dışarıya taşmayacak olan sıvı geçişi esnasında kirli atıkların cihazımızda kalması sağlanır. Senelerdeki temizlenmeyen peteklerin verimli bir şekilde ısınmasını sağlamaktayız.

Esenyurt Sultaniye Tesisatçı Telefonları

Esenyurt Sultaniye Mahallesi tesisatçı profesyonel yöntemler ile lavabodaki pis rahatsız edici kokulardan kurtarıcı yöntemler ve tıkanıklık açma işlemlerinde robot makineleri kullanmaktayız. Çektiği suyu tazyikli yani basınçlı olarak kanal içinden yıkama sistemleri olduğu gibi aşırı saç ve sakal artığı nedeni ile tıkanan kanallarda kıvrımlı yay ile buna benzer sert cisimleri de yok etme işlemleri için de her türlü desteği bizden alabilirsiniz.

Sultaniye Mahallesi tesisatçı tuvalet pis lağım kanallarının kamera kullanılarak bakılması ve su kaçağı tespiti işlemlerini yapabiliriz. Yaylı gider içi kamera ile tuvalet borusunda sızıntı yapan boruyu bulma işlemini hasarsız yapmamızı sağlar ve elverişli mesafe fazla olduğundan ne kadar hasar almış su borusu varsa bulur ve onarımını da hızlıca ve pratik bir şekilde profesyonel olarak yaparız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55