esenler yavuz selim tesisatçı

Esenler Yavuz Selim tesisatçı firması olarak kombi petek bakımı, kırmadan tıkanıklık açma ve makineli su kaçağı tespiti servisleri sunmaktayız. Kalorifer filtresi veya petek kanalı tıkanması gibi şikayetlerin önüne geçmek için uzun süredir cihaz ile petek temizliği çalışmalarını yürütmekteyiz. Boru çapının beş santim olduğunu düşünün ve her geçen gün oradaki kireç tabakası artmaya devam ediyor. Suyun akışını durduran bir özelliğe sahip olması peteğin neden soğuduğu sorusunu yanıtlamaktadır. Bizim yaptığımız bu maddelerin yok edilmesi için sıvı kimyasal ile bir miktar suyun ilave edilerek peteklere gönderilmesi ve onların dikkatlice evinizi batırmayacak ölçüde tahliye edilmesinden geçmektedir.

Esenler Yavuz Selim Makineli Tesisatçı

Esenler Yavuz Selim tesisatçı duvardan su gelmesi veya duvarda, zeminde ıslaklık oluşması ve yeri bulunamaması gibi durumlarda su kaçağı tespiti ekiplerini göndererek yardımcı olabiliriz. Hedefimiz kırmadan örneğin dinleme aygıtları ile sırf mikrofon kullanılarak bazı seslerin dinlenmesi ve cihaz ile de yorumlanmasını sağlamaktır. Bazen apartmanın dışındaki bölgelerden sızıntı da olabilir ve toprak altına yönelik de dinlemeler yapabiliyoruz.

Esenler Yavuz Selim tesisatçı sıklıkla tıkanan lavabolar için su kullanılarak tıkanıklık açma işlemlerinde basınçlı su yıkama makinelerinizi kullanmaktayız. Plastik malzemenin zarar görmesi gibi bir ihtimal olmamakla birlikte kesin sonuçlar verebiliriz. Tuvalet veya farklı katı atık sistemler içinde farklı cihazlar ile yardımcı olmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55