kartal orhantepe tesisatçı

Kartal Orhantepe tesisatçı firmamız makineli petek temizleme, su kaçağı bulma ve cihazla tıkanıklık açma servisleri vermektedir. Isınma kalitesi yüksek petek temizliği işlemleri yapan firmayız. Kalorifer temizliği ve kombi bakım gibi işlemlerde deneyimli kadromuz ile getirilecek olan bir cihaza sistemin bağlanması ve tesisatın içindeki tüm kirlerin tamamen çekilmesini sağlıyoruz. İçten herhangi bir zararı olmadığı gibi ısıtma kalitesi de gözle görülür derecede artacaktır. Petek alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında elbette yeni nesil daha iyi ısı yayan petekler önemlidir fakat onların içinin temizlenmesi de bir o kadar doğalgaz faturasının sürekli yüksek gelmesi gibi durumları lehinize çevirecek türdendir ve gün içi bu çalışmaları servisimiz tamamlayabilir.

Kartal Orhantepe Makineli Tesisatçı

Orhantepe tesisatçı tesisatta su eksilmesini su kaçağı tespiti cihazıyla bulan firmayız. Peteklerde kırmadan kaçağı kapatan ilaçla çözüm aşamaları için su kayıp miktarını görmek gerekir. Basınç testi damlama veya daha fazla su kaybını anlamamızı sağlar ve zararsız olan test pompası takılması sonucunda sızıntının tam olarak miktarı ölçülür. Petek çok az su kaçırıyor ise termal kamera ile o su kaçıran kaloriferi bulup kenarından seyreltilerek kalorifer su eksiltmesini durduran kapatıcı ilaç ekleriz. Kaçak bazen ileri düzeyde olabilir ve çok nadiren parça değişimi yapılması gerekebilir. İncelenmesi, araştırılması hasarsız olarak sizlere su kaçağı bulma servis çalışmalarımız ile sunmaktayız.

Kartal Orhantepe tesisatçı giderler tıkandığında cihazlı tıkanıklık açma yapan ekibiz. Lavaboya düşen her türlü irili ufaklı atıklar süzgeçlerden geçip ana gidere ulaşır ve bu yerleri 20-30 metrelik kameralı cihazın kabloları ile dikkatlice inceleriz. İçi temizlenecek gidere ulaşmak için yay robot cihaza takılır ve belirlenen noktada temizlik yaparken, kısa alanları su püskürtme makinesi ile de tamamen temiz duruma getiririz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55