sancaktepe hilal mahallesi tesisatçı

Sancaktepe Hilal Mahallesi tesisatçı firmamız makineli su kaçağı tespiti, kırmadan tıkanıklık açma ve kombi petek temizleme servisleri sunmaktadır. Peteklerde petek temizliği ve bakımları nasıl yapılmaktadır sorularının cevapları birkaç madde şeklinde sizlere anlatmak istiyoruz. Kaloriferin yüzeyinin sıcaklığını termal kameralarımız ile almaktayız. En pis bölgeler istenirse kalorifere makine bağlanıp özel olarak bakımlar yapmaktayız. Tüm kaloriferlere komple veya aynı anda temizleme yapılması için havlupan gibi yerlere makine bağlanıp kimyasal ilaç aktarılması yapılır ve petek içerisindeki pislikler birkaç saatte alınır ve tuvalet giderlerine dökülür. Suların kalorifere aktarımı ve kalorifer için gerekli kimyasal petek koruyucu kimyasalların aktarımı ile uzun süre geçse bile petekler sıcak kalmaya devam edecektir.

Hilal Mahallesi Makineli Tesisatçı

Hilal Mahallesi tesisatçı kırmadan özel makineler kullanarak gider ve boru için temizliği yani tıkanıklık açma işlemlerinizde her zaman yanınızdayız. Mutfak lavabo borusu içerisindeki kirliliği bitirmek için doldurulacak olan suyun basınçlı olarak ara ara gider içlerine gönderilerek yapılır. Lavabo altlarındaki fayansların kırılması da asla olmaz. Borunun yolu açıktır. Onu çıkartarak makinenin erişebileceği kamera sistemini de boruya ekleyip lavabonun nasıl açılır sorusuna da kesin cevaplar bulabilirsiniz.

Sancaktepe Hilal Mahallesi tesisatçı tadilat seçenekleri olmadan su kaçağı tespiti yapmaktayız. Borulardaki kaçağın belirtisi ölçümleme yaptığımız zaman su barlarındaki değişimden de anlaşılabilir. Yani sabit bir şekilde durmaması ve sürekli değişmesidir. Ses çıkarmadığı taktirde tam yerini de bulamayız. Ama sızıntı ufak ise kimyasal ilaçlar ile içten onarım yapabiliriz. Ses dinleme cihazlarımız ve kameralı makinelerimiz ile sızıntı olan yerlerini tespiti hızlı bir şekilde yapıp ekonomik tamir fiyatlarını da sizlere sunmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55