kartal atalar tesisatçı

Kartal Atalar tesisatçı firması olarak cihazla petek temizliği, kırmadan su kaçağı bulma ve tıkalı gider açma işlemlerini yapmaktayız. Üst kat komşusundan akan su nedeniyle alt katın tavanının sararmasını araştıran su kaçağı tespiti servisiyiz. Tuvaletten ve banyodan akan sular yüzünden sararma olması durumlarında akan su atık su ise kanal içlerinden sızdıran parçayı kamerayla, eğer kalorifer tesisatı ise termal kamera ve basınç testi makinesi ile noktasal olarak akan yeri kırmadan bulma işlemleri yapmaktayız. Alt kat tavanına damlayan su temiz ise dedektör ve basınçlı test pompası cihazlarıyla tarama ile hasarsız analizleri sizlere sunabiliriz.

Kartal Atalar Su Arıza Tespiti

Kartal Atalar Mahallesi tesisatçı tıkanan pimaş borusunu kırmadan bulan firmayız. Kamera ve dedektör kameraları ile gider içini temizleme yapan tıkanıklık açma makinesini kullanım aşamasına geçeriz. Atık su tesisatını temizleme işlemleri için kırma dökme işlemine gerek yoktur. Çıkartılacak yabancı atıklar özel çelik yaylar yardımıyla cihazımızdaki uzatma halatına takılır ve geri alınırken, atık borusunu tıkayan cisimleri parçalayan özel yaylar ile gider içindeki doluluğu kanalizasyona gönderir ve sorunları ortadan kaldırırız.

Kartal Atalar tesisatçı kaloriferi olduğu yerden sökmeyen kimyasallı petek temizliği yapan ekibiz. Kireç, pas ve çamur gibi atıklar sıcak suların kalorifere ulaşmasına engel olur. Normal su ile değil kimyasal temizleyici ile petek temizleyen firma olarak cihazımızın kontrolünde kirlilikleri alarak berrak petek sularını elde etmenizi sağlamaktayız. Kalorifer temizlerken evi kirletmeyen firma arıyorsanız geç kalmadan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla kombi petek bakımı yapan servis olarak ihtiyaçlarınız için bize ulaşınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55