ümraniye tepeüstü tesisatçı

Ümraniye Tepeüstü tesisatçı firmamız su arıza tespiti, kırmadan tıkalı gider açma ve makineli petek temizleme servisleri sunmaktadır. Isıtma kalitesini arttıran petek temizliği işlemleri yapan firmayız. Hem petek temizleme hem de kombi filtre temizliği işlemlerinde tecrübeli ustalarımız ile getirilecek olan bir cihaza petek tesisatına bağlanması ve tesisatın içindeki tün yabancı maddelerin çekilmesini sağlamaktayız. İç kısmından herhangi bir zararı olmadığı gibi ısıtma kalitesi de gözünüzle görünecek şekilde artacaktır. Yeni kalorifer taktırırken dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yeni nesil kaloriferlerin taktırılması daha etkili olacaktır. Bu sizin için iyi bir durumdur çünkü doğal gaz faturanızın sürekli olarak yüksek gelmesine engel olacaktır. Her gün bu çalışmaları servisimizden talep edebilirsiniz.

Ümraniye Tepeüstü Tesisatçı Numaraları

Tepeüstü tesisatçı makine ile su kaçaklarının yerini bulup onaran servisiz. Su kaçağı tespiti şikayeti için makine kullanarak bu ihtimalleri en aza indirmek yeterli olacaktır. Cihaz ile su sızıntısı arayan tesisat servisimiz boruda su damlama olması, suların alt kat komşunuza damlaması gibi durumlarda gider içerisine kameralı cihaz takılması ile su kaçaklarının nokta olarak bulunması yapılmaktadır. Temiz su sızıntılarının yerini bulan makineler arasında termal cihaz tutulması ile peteklerden akan suları da araştırarak sorunun nereden kaynaklandığını yine hiçbir hasar vermeden bulmamız mümkündür.

Ümraniye Tepeüstü tesisatçı su tesisat borularında atık birikmelerini açan tıkanıklık açma firmasıyız. Bazen bu bölgeler için asit içeriği olmayan kimyasallar kullanabiliriz ama bu pek fazla tercih ettiğimiz yöntem değildir. Bu ilacın tesisata zararı bulunmamaktadır ama yine de makineli cihazlar öncelik tercihimizdir. Bu gibi sorunlarda kaliteli sonuçları siz değerli müşterilerimize vermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55