bağcılar inönü mahallesi tesisatçı

Bağcılar İnönü Mahallesi tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, makineli petek temizliği ve kameralı su kaçağı bulma servisleri vermektedir. Firmamız peteklerin ortası, altı, üstü ısınmıyor gibi problemlere kesin çözümler sunar. Öncelikle buna neden olan her zaman hava değildir. Su geçemiyorsa zaten soğuk kalacaktır. Buna neden olan ise içindeki artmaya başlayan pisliklerdir. Biz şu anda petek temizliği için binanıza gelse ve tekrar aynı işlemi en azından iki seneye kadar almazsanız yine aynı sorunlar olur. Ama bu işlemi düzenli bahsettiğimiz süre içerisinde yaptırırsanız kirlenmeleri almamızdan dolayı kolayca ısınan petek tesisatına kavuşursunuz. Cihazlara eklenen kimyasallar pasları, kireçleri çözer ve cihazdaki filtrede hepsi birikir.

İnönü Mahallesi Makineli Tesisatçı

İnönü Mahallesi tesisatçı pimaş borularında meydana gelen tıkanmaları tıkanıklık açma cihazları ile bulan firmayız. Bu cihazlar su kaçağı bulma cihazıyla hemen hemen aynı işlevi görür. Bu robotlarda bulunan kamera sayesinde boru içini rahatlıkla görüntüleyebilir ve tıkanıklığın nerede olduğunu hızlıca bulabiliriz. Kıvrımlı yay cihazı tıkanıklığın olduğu bölgeye göndeririz. Yayın dönme gücü sayesinde atıkları parçalayabilir ve borunun içerisinde tesisattan dışarı atılacak şekilde ilerletebiliriz. Bu sayede tesisatın içerisinde tıkanan atıkları borunun içerisinden kurtarmış oluruz. Tuvalet ve lavabo giderlerine bilinçsizce atılan atıklar genellikle tıkanmalara yol açar. Bu maddeler siz ne kadar gideri tıkamıyor zannetseniz bile beklemediğinizden daha fazla hasar oluşturacaktır.

Bağcılar İnönü Mahallesi tesisatçı atık su tesisatında su kaçağı tespiti yapan servisiz. Her türlü kaçak şikayetlerinizde bize ulaşabilirsiniz. Kaçak olan durumlarda kamerayı takar ve boru içindeki hat ve devamındaki pimaş borularına bakarız. Atık varsa cihaz ile temizler ve içindeki çatlak durumlarını araştırırız. Bu araştırmalar sonucunda eğer sızıntı varsa araştırmasını yapar onayınızı da aldıktan sonra onarıma geçeriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55