eyüp çırçır tesisatçı

Eyüp Çırçır tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, makineli petek temizliği ve su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. Pimaş gider borusunu kırma dökme yapmadan açıp cihaz kullanan tıkanıklık açma firmasıyız. Gider borusuna zarar vermeden kameralı analiz yapıp ve bulunan atık bölgeleri için atık parçalayıcı ekipmanları cihazımıza monte etmekteyiz. Otuz metreye kadar olan tıkanıklıkları bile açıyoruz. Havlu kağıdın gideri tıkadığını düşünün. Onları bazı yakalama aparatları ile çekebiliriz. Yabancı maddelerin birleşik halini parçalayıcı ve içten borulara zarar vermeyecek türde özel küçük ekipmanlar ile uygularız ve işlemlerimize devam ederiz. Tıkalı boru içerisine cihazla temizleyen firma olarak kısa süre içerisinde problemlerinizi ortadan kaldırabiliriz.

Eyüp Çırçır Tesisat Ustası

Çırçır Mahallesi tesisatçı evlerde ve iş yerlerinde petek temizliği yapan servisiz. Dubleks dairelerde bazen iki kattaki sıcaklık değeri birbiri ile eşit olamayabilir. Tesisat arızaları olabileceği gibi kaloriferlerdeki ısıtmama probleminin sebebi petek içerisindeki yabancı maddelerden dolayı da olabilir. Kaloriferlerin soğuma yapması durumuna yönelik işlemler sunmaktayız. Özel termal cihazlar ile sıcaklıklar analiz edilir. Isıtmayan kaloriferlerdeki kirlilik seviyesine bakılır. Cihazımıza kimyasal ilaç ilave edip tüm maddeleri yıkayarak kısa süre içerisinde tesisattan dışarıya atabiliriz. Fazla gelen doğal gaz sorununuz da ortadan kalkabilir.

Eyüp Çırçır tesisatçı kombinin su basıncının düşmesini onaran su kaçağı tespiti ekibiyiz. Kombinin su basıncı fazlaca düştüğü zaman kombiye su eklemesi yapmanız gerekmektedir. Bu durumdan kurtulmak için test cihazımızla kombideki su sızıntısını kırma dökme işlemi yapmadan kimyasal kapatıcılar ile tamirat yapmamız yeterli olacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55