kartal yukarı mahallesi tesisatçı

Kartal Yukarı Mahallesi tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, kombi petek temizliği ve kırmadan su kaçağı bulma servisleri sunmaktadır. Gider borularında tıkanma sorunlarını tadilatsız anlamak için kameralı cihaz kullanarak tıkanıklık bulunan bölgede bazı adımlar uygularız. Örneğin, tuvalet içerisine çocuğunuzun bir oyuncağı düştü ve gider içerisinde biraz ilerledi ve durdu. Sizin de görmediğiniz bir zaman içinde gerçekleşti. Sonraki kullanımlarınızda suların tuvaletten gitmemesi oradaki sorunu rotaya çıkartır. Bizler ise kamera ile orada kırmadan tıkanıklık açma amacı olan bir işlem uygularız. Tuvalet giderine sıkışan maddeyi çıkartmak için yakalama aparatı ile onu orada sabitler ve geri alırız. Makineli sistem kullandığımızdan dolayı farklı atıklar için farklı aparatlar da kullanmaktayız.

Yukarı Mahallesi Tesisatçı Telefonları

Yukarı Mahallesi tesisatçı doğal gaz kullanımlarınızda tasarruf sağlayan petek temizliği servisiyiz. Filtresi tıkanan ve sürekli arıza yapan bir kombiniz varsa ve kaloriferlerinizi zamanında temizletmiyorsanız bu hatalar baş gösterebilir. Kaloriferden aldığınız verim gün geçtikçe düşüyorsa ve verim almak için kombinizin ayarını yükseltiyorsanız bu sizin cebinize zarardır. Bir kereliğine firmamızdan petek içerisindeki maddeleri zararsız alma hizmeti aldığınızda aradaki farkı zaten hemen göreceksiniz. Ayrıca tesisattaki tüm atıkların düzenli bir şekilde alınmasının ardından kimyasal koruyucu ilaç aktarımı ile sorunlara da önlem almaktayız.

Kartal Yukarı Mahallesi tesisatçı kameralı cihazlarla su sızıntısının yerini bulma hizmeti veren firmayız. Görüntülü su kaçağı tespiti yapan servisimiz araştırma sırasında neler yaptığımızı kısaca anlatmak istiyoruz. Duvarlarda ıslaklık varsa bizi arayınız. Sızıntının soğuk veya sıcak su tesisatında olduğu buluruz ve basınç testi yaparız. Ses dedektörü ile duvar içerisinde çıkan sesleri dikkatli bir şekilde dinler ve makinemizin ekranında bunları görürüz. Bu sesler sızıntının tam yerini bulmamızda bizlere yardımcı olur. Kaçağı bulan ve ardından onaran bir firma istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55