bağcılar çınar mahallesi tesisatçı

Bağcılar Çınar Mahallesi tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma, kırmadan tıkalı gider açma ve kombi petek temizleme hizmetleri sunmaktayız. Isınmayan petekleri kimyasal ilaçlarla ve robot cihazlarla petek temizliği yaparak eski performansına getiren firmayız. Peteğin içerisinde biriken tortu ve çamurlaşmayı elimizdeki son teknoloji cihazlar ve ilaçlarla temizliyoruz. Elimizde bulunan makineyi peteklere bağlayarak peteklerin içerisinde biriken yabancı cisimleri evinizde bulunan tuvaletten göndeririz. Petekleri tek tek temizlemekteyiz. Servisimizi aramış olduğunuz zaman tek bir petek için değil ev ya da iş yerinizde bulunan bütün peteklerin temizliğini yaparız ve fiyatımızı ona göre veririz.

Çınar Mahallesi Makineli Tesisatçı

Çınar Mahallesi tesisatçı borudan atıkların geri gelmesi, koku yapması veya duvarları ıslatması gibi şikayetlerde tıkanıklık açma çalışmaları sunmaktayız. Sürekli tıkanan lavabo kanalları için ne yapmak gerekli? En temizi aslında betonu ve fayansları kırma ve içini temizlemek değil midir? Bunu eskiden böyle yapıyorlardı. Biz ise yalnızca boru içine girebilecek kablo çaplarına yakın sistemler kullanıyoruz ve lavabolar için yalnızca su sıkarak içinin temizliğini elde ediyoruz. Ne bir boru parçacığı kırılıyor ne de eksik işçilik üretiyoruz. Tamamen kamera ile her tarafını inceliyor ve koku yapan lavabo atıklarından kurtulmanızı sağlıyoruz.

Bağcılar Çınar Mahallesi tesisatçı kameralı robot cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Su kaçaklarının yerini bulmak eski dönemlerde bir hayli zordu. Çünkü teknolojinin yetersizliği yüzünden her taraf kırılıp dökülüyor yine de bazen kaçak bulunmuyordu. Şimdiki zamanda firmamızın da kullandığı kameralı cihazlar en çok tercih edilen su kaçağı bulma yöntemlerinden bir tanesi durumuna geldi. Bu cihaz tespit aşamasında duvar veya zemini kırmadan kaçağın yerini bize göstererek onarım için yapılacak zamanı kısaltıyor. Su sızıntılarını hızlı, kolayca ve pratik yolla bulmak ve en az hasarla ilerlemek için bizleri arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55