kartal yunus mahallesi tesisatçı

Kartal Yunus Mahallesi tesisatçı servisimiz robotla tıkalı gider açma, su kaçağı bulma ve makineli petek temizliği hizmetleri sunmaktadır. Kaliteli kalorifer temizlik kimyasalı kullanan petek temizliği firmasıyız. Sert kireç, pasın tesisat içinde birikmesi kanalı daraltır ve sıcak suyun akışını keser. Makineli, kimyasal ilaçlı, basınçlı su makinesi ile devir daim sırasında çözünmesini sağlamakla kalmaz, ayrıca cihazımızdaki filtre kısmında birikmesini sağlar. Petek tesisatının kirli suyunu boşaltarak başlanan bu işlemde petek yıkama kimyasal ilacı da eklenerek kirlilik durumuna göre iyice temizleninceye kadar devim daim yapılır ve bir dizi bakım işlemleri ile daha iyi ısınmanızı sağlamaktayız.

Kartal Yunus Mahallesi Tesisatçı Telefonları

Kartal Yunus Mahallesi tesisatçı kalorifer tesisatında su kaçaklarını tespit edip tamir eden servisiz. Petek su sızıntı önleyici kimyasal su kaçağı tespiti başlangıç evresinde kullanılmaz. Önce sorunun hangi peteklerden kaynaklandığını bulmak gerekir. Kalorifer borularda su kaçaklarını anlamak için basınç test makinesi ile bakılması veya kombinin ekranının incelenmesi gerekir ve termal kamera ile direkt sızdıran peteklerin de bulunması mümkündür. Seyreltilecek kapatıcı ilaç ile sızıntı kısa süre içinde tamamen tadilata gerek kalmadan duracaktır.

Kartal Yunus Mahallesi tesisatçı cihazla gider açma ekibiyiz. Robotla tıkanıklık açma firmaları olarak örneğin, lavabo giderini tıkayan saç, sakalı temizlemek, lavabo giderini açmak için kamera takılması gider içine ulaştırılması ile pimaş içlerindeki tüm maddeleri dikkatlice gözleriz. Basınçlı su makinesiyle temizlenmesi, bazı cisimlerin robot makineyle geri çekilmesi veya temizlenmesi özel yakalayıcı ve açıcı yayları bina ve tesisata zarar vermeden kullanıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55