sultangazi yayla tesisatçı

Sultangazi Yayla tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, makineli petek temizleme ve kırmadan su kaçağı bulma hizmetleri vermekteyiz. Faturalı, uzman, güvenilir petek temizliği servisiyiz. Mobil gezen değil, köklü bir firmayız ve kaloriferi soğutan kir, tesisat yanlış bağlantısı, cihazı arızası ne ise araştırıp en kısa sürede bulabiliriz. Bazen petekler son derece temizdir fakat kombide ısıtılan su yeterince sıcak değil veya verimli şekilde pompalama yapmayabilir. Filtre tıkanmış olabilir ve hepsini araştırabiliriz. Sorun petek suyundaki kirlilik ise tesisatı cihazımız ile ön yıkama aşamasına tutarız ve ilaç eklenerek içindeki tüm pisliklerin suda salınmasını sağlarken, eş zamanlı gönderilen basınçlı su ile tamamen kir tabakalarını alabiliriz.

Sultangazi Yayla Makineli Tesisat Ustası

Sultangazi Yayla Mahallesi tesisatçı tuvalet gideri açıcı cihazlı firmayız. Tıkanan tuvalet giderinin açılması tıkanıklık açma cihazı ile yapılmakta ve robot cihazlı firma olarak gidere gidecek kamera ile görüntü sağlarız. Örneğin tuvalet giderinde ilerletilebilecek tuvalet kağıdı vs. nesneler varsa açıcı yaylı robot cihaz veya su püskürtme cihazı ile giderin temizlenmesini sağlayabiliriz. Tam aksine çıkartılabilecek türdeki nesneleri ise aynı cihazın yakalama aparatı ile yapabiliriz. Bazen yabancı cisimler giderde sıkışır ve o noktaya ulaşmak için tadilat yapılması gerekir bunu da kamera ile görüntü alınması sonucunda en az hasarla tuvalet açma işlemini hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliriz.

Sultangazi Yayla tesisatçı üst kat tavanından akan su yerini bulan ekibiz. Üst kat komşunuzun mutfak, banyo, tuvalet tavanından temiz su akıyor ise komşunuzun evde olduğu bir gün su kaçağı tespiti ekibimizi arayıp su sızıntısını hemen bulmanızı sağlayalım. Bakılan her daire için ayrı bir fiyat verilir. Bünyemizde bütün su kaçağı bulma cihazlarını bulundurmaktayız. Hiçbir kırma dökme yapmadan noktasal tespit yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55