tuzla aydıntepe tesisatçı

Tuzla Aydıntepe tesisatçı firması olarak makineli petek temizleme, kameralı su arıza tespiti ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktayız. Tuvalet kağıtları ve ıslak mendilleri gider borularını tıkaması sorunlarına kesin çözüm için tıkanıklık açma işlemlerimiz mantıklıdır. Karşımızda atık ile karışık bu yazdığımız maddeler olabilir ve uzun süre kalması yapılması ve kuruması anlamına gelir. Bu genelde pek kullanılmayan giderlerde olur. Biz zaten kameralı cihazımız ile incelemeleri yaptıktan sonra yerlerini hızlıca bulacağız. Farklı sorunlar ve birikmeler olabilir. Bunları almak için otuz farklı makine başlığı ile istersek bazı atık kalıntılarını geri çıkartabiliriz veya onları atıklarla beraber parçalayarak uzaklaştırma gibi adımlarız titiz bir şekilde yapabiliriz.

Aydıntepe Tesisatçı Telefonları

Aydıntepe tesisatçı kalorifer içerisindeki kirli atıklarla birlikte suların atık kanallarına aktarılacağı petek temizliği servisi ve makinelerinin gidişatını sizlere anlatmak istiyoruz. Yalnızca evlerde değil, iş yerleri, müstakil evler, merkezi ısıtma veya bireysel kombili sistemleri olan alanlarda da kalorifer bakımı servisi veriyoruz. Bireysel kombilere bağlantı yapılarak makinemiz ile bazı kaloriferlerin konumunu açık duruma getirip kimyasal ilaçların petek tesisatındaki kirlenmeleri ortadan kaldırabileceği ve kirleri daha küçük formlara dönüştüreceğini söylemekteyiz. Bu sayede sonrasında daha kuvvetli basınçlı suyun kaloriferlere gönderilmesi hızlıca kirli suyun çıkması için çok önemlidir. Bu çalışmaların süresi de çok uzun olmamakla birlikte öncesi ve sonrası gibi karşılaştırmalar yaparak her şeyin garantisini vererek hem doğal gaz tasarrufu hem de daha yüksek verim almanızın yolunu açıyoruz.

Tuzla Aydıntepe tesisatçı yaşam alanlarında su kaçağı tespiti yapmanın yolları arasında kusursuz araştırmalar kullanırız. Bir plastik su tesisat borusu düşünün ve iğne deliğinden biraz daha büyük bir delik oluştuğunu hayal edelim. İçinden sürekli su sızdığı için buradaki su kaçağından dolayı bazı az sesler çıkar ve bunu insan kulağı ile algılamak gerçekten zordur. Yalnız beton içlerini ses detektör sistemleri ile dinleyerek noktasal sızdıran yerleri bulabiliriz. Tespit işleminden sonra da onayınız dahilinde onarım işlemlerine geçeriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55