esenler fatih mahallesi tesisatçı

Esenler Fatih Mahallesi tesisatçı firması olarak robotla su kaçağı tespiti, makineli petek temizleme ve cihazla tıkanıklık açma servisleri vermekteyiz. Petek temizliği yaptırmanın faydaları nelerdir? sorusu için bazı cevapler vermek isteriz. Kireç, pas ve diğer sayısız maddelerin iç içe petek tesiastında bulunması soğumalara neden olur ve günümüzde özel petek temizleme kimyasalları, cihazları ile peteklere yönlendirilmesi ile faydalı bir şekilde temizlik yapabiliyoruz. Faydası ise şu anda düşük dereceleri kullanıyorsanız ve yetersiz ise peteklerde daha yüksek dereceleri kesinlikle göreceksiniz. Ayrıca bu işlemin hiçbir yan etkisi ve olumsuz bir tarafı olmadığı gibi geçen senelere göre doğal gaz faturalarındaki düşüşü kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Esenler Fatih Mahallesi Makineli Tesisatçı

Fatih Mahallesi tesisatçı lavabonun içerisine yabancı bir cisim attıktan sonra lavabonun tıkanması ve açılmaması sorunları için mutlaka tıkanıklık açma firmamız ile görüşmenizi öneriyoruz. Tıkanma nerede olursa olsun onları kamera ile gider borularından görür ve ona göre cihazımızı hazırlarız. Lavabolar için hareketliliği bahsettiğimiz alanlardan sağlamak için yalnızca su püskürterek tıkanmayı açabilecek cihazımızı kullanmamız yeterli olacaktır. Yalnızca tıraş değil, yemek artıkları, saç kalıntıları, kozmetik ürünlerinin giderde tıkanma yapması yani hepsi için bizlerle mutlaka iletişime geçiniz. Çünkü tüm bu çalışmalarımız tamamen garanti süreleri ile yapılırken, ekstra olarak lavabo kanalında su kaçağı gibi şikayetleriniz varsa yine kameralı inceleme sonrasında bunu görerek sizlere de bu konuda bilgi vererek en doğru kararları sizler için alabiliyoruz.

Esenler Fatih Mahallesi tesisatçı duvarlardan su gelmesi veya duvarda ya da zeminde ıslaklık oluşması ve yeri bulunamaması gibi durumlarda su kaçağı tespiti ekiplerimizi göndererek sizlere yardımcı oluruz. Amacımız kırmadan dinleme aygıtları ile ses dinleme cihazı kullanarak bazı seslerin dinlenmesi ve cihaz ile de yorumlanmasını sağlamaktır. Bazen apartmanınızın dışındaki bölgelerden de sızıntı olabilir ve her türlü sızıntı için bütün su kaçağı bulma cihazlarımız bulunmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55