eyüp odayeri tesisatçı

Eyüp Odayeri tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma, kırmadan tıkanıklık açma ve kombi petek temizleme hizmetleri vermekteyiz. Uygun ve ekonomik gider açma fiyatları ile servis veren tıkanıklık açma servisiyiz. Hem alafranga hem de alaturka tuvaletlerde atıkları temizleyen ekibimiz giderdeki tüm problemli yani yabancı maddeler ile dolmuş boruları, beton ve fayans içerisindeki bölgeleri dıştan kamera ile tespit edip, gerektiği taktirde taramalar yaparak maddeleri buluruz. Normal tuvalet nesneleri için, sertleşmiş maddeler için dedektörler ile terlerini tespit edilerek makinemiz ile temizlenmesi gibi tüm tesisat sorunlarını aynı gün içerisine çözüme kavuşturacak sistemlerimiz bulunmaktadır.

Eyüp Odayeri Tesisat Ustası

Eyüp Odayeri Mahallesi tesisatçı binalarda kırma dökme yapmadan su kaçağı tespiti yapan servis olup bu bölgelerdeki su kaçakları kısaca sizlere anlatalım. Tüm boru hatları bildiğiniz üzere duvar, fayans ve beton gibi yerlerde döşeli durumdadırlar. Bu su kaçağı problemi için kameralı cihazlarla analiz yapmaktayız. Üst kat komşunuzun su tesisatında sızıntı olabilir ve sizin dairenize doğru akabilir. Banyo, tuvalet, mutfak vs. gibi yerlerden aynı şekilde akabilir ve termal kameralar ile bu alanların tespitini yapabiliriz. İlgili tesisat türüne ve problemi görerek analizleri kırma dökme yapmadan bulabiliriz.

Eyüp Odayeri tesisatçı kalorifer sıcaklık değerini yükselten petek temizliği firmasıyız. Tüm kaloriferlerde sıcaklık artışı yapmamız mümkündür. Tabi ki de petekteki malzeme yapısı bu ısıyı etkileyebilir. İçerideki maddelerin tamamen cihazla kimyasal ilaçlı yıkama işlemlerinde maddeler cihazımızın filtresinde takılır ve problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Sıcak su kalorifer içerisinde gitmediği bölgelere geçer ve ısı artışı gerçekleşir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55