beylikdüzü marmara mahallesi tesisatçı

Beylikdüzü Marmara Mahallesi tesisatçı firması olarak kırmadan su arıza tespiti, cihazla tıkanıklık açma ve kombi petek bakımı hizmetleri sunmaktayız. Sürekli ısı dengesi değişen bir ısınıp bir soğuyan petekteki çamurun, kirecin petek filtresini tıkaması gibi durumların daha az gerçekleşmesi için petek temizliği işlemlerini önermekteyiz. Diğer bir faydası odadaki sıcaklığın hızlıca artması ve doğal gazı az kullansanız bile fazla ısı almanız olacaktır. Bizi aradığınız da adresinizi ekiplerimize veriyorsunuz ve takılacak bir cihaz ile önce genel bir petek yıkama sonrasında kimyasal ilaç kullanarak pasın, kirecin tıkadığı kaloriferin açılmasını sağlıyoruz. Bu atıklar dibe doğru çökmeye başlar ve hemen cihazımız ile su aktarıp bu suyu geri çekeriz. Peteğin tekrardan pislenmesi iki seneyi bulacaktır. Bu yüzden iki sene geçtikten sonra bu hizmeti yenilemeniz gerekmektedir.

Beylikdüzü Marmara Mahallesi Tesisatçı Telefonları

Beylikdüzü Marmara Mahallesi tesisatçı temiz bir işçilik ile tıkanıklık açma işlemlerini sürdürmekteyiz. Bir cihaz düşünün tıkanıklık bulunan yerin kırılmasına gerek kalmadan boru başlangıcından tam otuz metre gideceği yer bulunmaktadır. Bu kablonun ön tarafında kamera da takılarak araştırmalarımızı yapabiliyoruz. Kamera ile atık türünü gördükten sonra o atığa göre temizleme aparatları takabiliriz ve maddeleri içeride parçalayabiliriz. Kısaca çoğu problem için bu metot yarım saat gibi kısa bir sürede daha zorlu yerlerde ise yaklaşık bir saati almaktadır.

Beylikdüzü Marmara Mahallesi tesisatçı su borusunda sızıntı nedeniyle ses çıkartan yeri su kaçağı tespiti hizmeti ile bulabiliriz. Her dakika ses çıkartan su borusu için ses dinleme makinesi kullanmaktayız. Akustik ses cihazı sayesinde ses derinliği ne kadar olursa olsun plastik veya demir boru fark etmeden problemli yeri bulabiliriz. Bu sayede itinalı olarak seçilecek noktaya yönelik sonuçları da makine ile alarak onarmaya da geçebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55