göçbeyli tesisatçı

Göçbeyli tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı bulma, makineli tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı hizmetleri sunmaktadır. Çelik açıcı yay teknolojilerini tıkanıklık açma işlemlerini kullanarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Lavabo ve tuvalet kanalları açıcı özelliği olan bu sistem yatay olarak veya üst üste binmiş olan atıkları parçalayarak ve delerek açmaktayız. Görüntüleme cihazları ile her iki giderin içinden görüntü almakla birlikte açıcı yay aparatları ile doğru noktaya yönlenip açmaktayız. Geride yabancı madde bırakmamak için ise işlem bittikten sonra basınçlı su makinesi ile boruların içini temizliyoruz. Montesi yanlış yapılan bir boru varsa onu onarım aşamasında düzeltmekteyiz.

Göçbeyli Kameralı Tesisat Ustası

Pendik Göçbeyli tesisatçı su sızıntısı arama ve su kaçağı tespiti fiyatları açısından en iyi fırsatları sizlere sunmaktayız. Duvar arkasında ve zeminde sızdıran boruları bulmak için seslere yönelik dedektör cihazları ile araştırma yaparken gider borularına da hiçbir zarar vermemekteyiz. Ses dinlemeleri sırasında makine ekranında bazı sorunlu bölgeler için görüntü gelirken, aynı sesler ustalarımız tarafından da dinlenir. Sadece bir tane boru su kaçırmıyor olabilir, birden fazla su sızıntısı varsa hepsinin bulunması gerekir. Bunu da bahsettiğimiz makineler ile her türlü yerler için uygulamaktayız. Kimseyi de rahatsız edecek bir işlem de değildir. Onarımları da hızlı bir şekilde yapmaktayız.

Göçbeyli tesisatçı soğuk kış aylarında ısıtmayan kaloriferleri petek temizleme makineleri ve kimyasalları ile temizliyoruz. İşlemleri pratik ve hızlı yollarla yapmaktayız. Makinemizi havlupana ya da banyodaki peteğe bağlayarak kaloriferin içerisine gönderdiğimiz basınçlı sular ile devir daim yaptırmaktayız. Bu işlemler bittikten sonra kimyasal ilaçları su ile karıştırarak kalorifere tekrar göndeririz böylece peteğin içerisinde biriken atıkların tekrardan çıkmasını biraz da olsa engellemiş oluruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55