avcılar cihangir mahallesi tesisatçı

Avcılar Cihangir Mahallesi tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve cihazla su kaçağı bulma servisleri sunuyoruz. Kamera ile tıkanıklıkları görüntüleme cihazı kullanarak gider tıkanması açan firmayız. Maddeler farklı olabilir. Bazısı yumuşak türde, bazıları sertleşmiş ve borulara iyice yapışmıştır. Kameralı gider açma makinesi ile bunları rahatlıkla görürüz. Robot cihazdaki atık delme telleri makineden sarkıtılır ve belirlenen alanları temizler. Sert olan atıkları açmak için elimizde bulunan başka aparatlar gerekli olabilir. Kamerayla ve dedektörle bulunan alanda çok az bir tadilat yapıp, direkt gider içi temizlenmesi gerekebilir. Tüm bunlar kırma dökme olmadan araştırma sonunda belirlenir ve yaşamış olduğunuz sorunların üstesinden gelecek deneyimli ustalarımız ve makinelerimiz ile sorunlarınızı yok edebiliriz.

Avcılar Cihangir Mahallesi Tesisatçı Numarası

Avcılar Cihangir tesisatçı ilaçla kalorifer tesisat kaçaklarını kırmadan bulan servisiz. Tüm tesisat birimlerinin kırılması gereksizdir. Eğer ki peteğin arkasında ıslaklık varsa duvarın kırılmasına gerek yoktur. Duvar içinden geçen veya peteğin direkt su sızdırdığı yeri termal kamerayla sıcaklık analizleri ve test pompası ile basıncı ölçerek nokta olarak bulabiliriz. Petek sızıntısını onaran su kaçağı tespiti sıvıları mevcuttur ve ilaçla kapatma tekniği ile sorunların gerçekten yok olduğundan emin oluruz. Eğer ilaç ile kapatma mevcut olmazsa bünyemizde bulunan robot cihazlarla başka tekniklere de geçebiliriz.

Avcılar Cihangir Mahallesi tesisatçı kaloriferin içindeki pisliklerin cihazla alınması ve petek suyunun temizlenmesini yapan petek temizliği ekibiyiz. Petek temizleme kaç senede bir yapılmalıdır? İki sene aralıkla bu temizlik yapılmalıdır yalnız sadece su değişimi değil, pisliklerin alınmasından sonra değişimdir. Bağlanacak bir makine ile kimyasal ilaç desteği ile tüm pisliklerin yıkanmasını yapar ve kirlerin söküldükten sonra cihazımıza ve atık sistemlerine atıkları göndeririz. Kampanyalı petek temizliği fiyatları ile en güzel sonuçları firmamız ile elde edebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55