ataşehir örnek mahallesi tesisatçı

Ataşehir Örnek Mahallesi tesisatçı firması olarak kırmadan su arıza tespiti, ilaçlı petek temizliği ve robotla tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. Fiyat ve işçilik bakımından en az olan tıkanıklık açma firması aramaktaysanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Akıllı makineler ile gider borusundan görüntü alarak gidere yerleştirilen kıvrımlı bir yay ile tıkalı kalmış lavabo boruları yani saç, sakal ve yemek artıklarının boruları tıkaması dahil tüm problemler için bu yöntemimiz kullanılabilir. İlk başta boru içerisine birkaç metre yay sarkıtırız ve su ilave ederiz, eğer ki su da aşağıya doğru gitmeler yaşanıyorsa boru açılmış demektir. Açıldığını anladıktan sonra kameralar ile de kontrollerini yapmaktayız.

Örnek Mahallesi Tesisatçı Ustaları

Örnek Mahallesi tesisatçı servisimiz ile kaloriferler neden ısı vermez ve nasıl ısınabilir sorularının cevabı için petek temizliği işleminde deneyimli olan ustalarımıza sistemlerinize baktırmanızı önermekteyiz. Temiz ve açık renkli sudan uzak ne kadar uzak kalorifer varsa fazlasıyla o bölgelerde soğukluk hakim olur çünkü sıcaklık bir yerden sonra iletilemez. O iletilemeyen yerler ve kaloriferin iç kısmının tamamına makine ile gönderilecek olan kimyasalın maddeleri sökmesi gerekmektedir ve pis suların tesisattan çekilmesi gerekir. Bu su berraklaştırılır ve tesisata geri gönderilir. Sonuç ise petek kirlenmeden kurtulacağı için ısısı daha yüksek olacaktır. Gereksiz ve fazladan tüketilen doğal gazın da böylece önün geçmiş olacaksınız.

Ataşehir Örnek Mahallesi tesisatçı fayansları ve duvarları kırmadan tıkanıklık açma işlemleri yapmaktayız. Her türlü giderlerde kullanılabilecek tüm borularda kıvrımlı yayı boruya yerleştirip çalıştırmaktayız. Gider içlerindeki sayısız maddeleri yapıştıkları yerlerden giderin en derin yerine uzaklaştırıyoruz ve kanalizasyona gönderiyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55