esenyurt mevlana tesisatçı

Esenyurt Mevlana tesisatçı firması olarak kombi petek temizleme, cihazla tıkanıklık açma ve su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. Kirli kalorifer için ilaç ve makine kullanan petek temizliği ekibiyiz. Profesyonel ustalarımız kalorifer temizleme fiyatlarında indirimli olarak sizlere destek olmaktadır. Petek sayısına göre ödemeleri öyle alıyoruz. Bizi aradıktan hemen sonra aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz. Merkezi ısıtmalı daireler, kalorifer ile ısınan evler, zeminden ısıtmalı evlerde ve iş yerlerinde 1-2 saatte bitirilecek petek temizleme işlemimiz için havlupan ve petek kenarı gibi kısımları cihazımıza bağlayıp çalıştırıyoruz. Çekilecek kirli maddelerin tamamını almak için güçlü, tesisata zarar vermeyecek kimyasallar kullanıyoruz.

Esenyurt Mevlana Makineli Tesisatçı

Esenyurt Mevlana Mahallesi tesisatçı ayda bir kere tuvaletin, lavabonun suyunun yükselmesi durumlarında tıkanıklık açma ekibimizi önermekteyiz. Bazen evlerde daha nadir veya yoğun olsa da asla ihmal etmeyiniz. Lavabo giderine yay yerleştirerek ve robot cihaz ile titreşim vererek içteki sayısız maddeleri hızlıca hareket ettirebiliriz. Tuvalet kanalı içindeki atıkları plastik pimaş giderini kırmadan hemen temizlenmesi gibi sayısız işlemlerimiz bulunmaktadır ve mutlaka kamera ile de teyit etmekteyiz.

Esenyurt Mevlana tesisatçı akustik dinleme cihazı kullanarak su kaçağı tespiti için işlemlerde bulunuruz. Beton içi de olsa su seslerinin dalgaları cihaz ile büyültülerek bulunabilir. Betona çarpma sırasında sesleri kastetmekteyiz. O noktaları dıştan işaretlemek için ses dedektörü kullanır ve bir matkap ile kırmaya geçeriz. Onarılacak kısım hemen karşımızda olur ve suyun direkt delinen bir noktadan çıktığını görürüz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55