silahtarağa tesisatçı

Silahtarağa tesisatçı firmamız tıkalı gider açma, kameralı su kaçağı bulma ve kombi petek bakımı servisleri sunmaktadır. Sökme yapmadan kalorifer temizlik ilacıyla yıkama yapan firmayız. Petek temizleme kimyasalı kullanan petek temizliği firmamızın ustaları uyguladığı tek teknik cihaz ile tesisattaki atıkları alma işlemi değildir. Kombideki yanlış bağlantı hatalarını tespit ederek sizleri bilgilendiririz ve onayınız dahilinde o alanları düzeltmek için onarıma geçeriz. Kalorifer tesisatını temizleyecek olan cihazımız geniş su tankına sahiptir. Sızdırmayan hortumları ile tesisata bağlarken basınçlı haldeki suyu kaloriferlere göndermekteyiz. Devir daim yaptırılarak atıkların çözünür duruma gelmesini sağlarız. Bu işlemlerden sonra tesisata sıcak suyun geçmesi engellenmeyecek ve kaloriferin yaymış olduğu sıcaklığı da arttırma amaçlarınıza ulaşacaksınız.

Silahtarağa Tesisatçı Telefonları

Eyüp Silahtarağa tesisatçı alt kat komşunuza damlayan suyu bulan servisiz. Alt kata akan su en sinirinizi bozacak durumlardan bir tanesidir. Komşularınız size şikayete gelebilir. Aklına direkt olarak yüksek tamirat rakamları gelmesin. Çünkü alt kata akan sızıntıyı bulan dedektör makinelerimiz ile su kaçağı tespiti cihazları bizde bulunmaktadır. Alt kata akan su için sizin dairenize ulaşır ve zemine yönelik su sızıntısının yerini ses dedektörü cihazları ile anlık olarak bulabiliriz. Çok geçmeden yerini işaretleriz. Tamirat alanı neredeyse yapacağımız onarım sadece ora ile sınırlı kalacaktır. Başka yerlere sıçrama asla olmaz.

Silahtarağa tesisatçı tıkalı giderleri kırma dökme yapmadan açan firmayız. Dolmuş boru içlerindeki bütün maddeleri özel tıkanıklık açma cihazı kullanarak temizlik yapılırsa tıkanıklık problemleri hemen çözülebilir. Kamerayı boru içerisine göndererek maddelerin boru içerisinde nerede olduğunu bulup, açıcı kıvrımlı yaylar ile maddeleri parçalarız. Daha sonra basınçlı sular ile boruyu yıkayarak tertemiz duruma getirir ve bu işlemleri tadilat yapmadan sizlere sunabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55