küçükçekmece yeşilova tesisatçı

Küçükçekmece Yeşilova tesisatçı firması olarak makineli petek temizleme, robotla su kaçağı tespiti ve kırmadan tıkanıklık açma işlemleri yapmaktayız. Su sızmasını bulan robot kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktayız. Bir su borusu düşünün. Bataryaya bağlı ve içerisi tamamen su ile dolu. Bir delinme olduğunda basınç bir miktar düşer. Dengeleme olmaz. Eğer sızma yoksa basınç sabit kalacaktır. İşte bu farkı test pompası takarak ölçeriz. Problem gördüğünüzde ise şebeke içerisine su sisteminde içten onarma yapabilecek sıvı kapatıcı kullanırız. Bir süre bekler ve kurumasını sağlarız. Tekrar ölçümlemeler yaparak son testlere göz atarız.

Yeşilova Kameralı Tesisat Ustası

Yeşilova tesisatçı petek sularında su sıcaklığının değişmesi ile açığa çıkan kireçlerin petekleri tıkaması problemine karşı uyarmaktayız. Suyun birde kirli gönderilmesi veya zamanla çamurlaşan petek kanalları gibi sorunlarda en etkili çözüm petek temizliği çalışmasıdır. Sıcaklık artışı, sular ısınırken doğal gaz tüketiminde azalma hedefi gibi pek çok yararı vardır. Zemine döşenen petekler, bireysel veya merkezi ısıtma sistemleri dahil hepsi için kullanılabilir. Getirilecek cihaz ile kimyasalları aktarır ve suların basınçlı halde çekilip geri sisteme aktarılması işlemi yapılır. Peteklerin etrafında ve duvarında ıslanma olmadan bunu yapabiliyoruz ve sıcaklık verimliliği genelde iki sene sürmektedir.

Küçükçekmece Yeşilova tesisatçı peçete kalıntıları, saç, sakal ve yemek artıklarını giderde lavabo taşmasına neden oluyorsa tıkanıklık açma ekibimizi çağırmanızı önermekteyiz. Gider içine uzatılan bir tel ile erişiriz. Cihazımızdan ilerleyen bu telin boru içlerinde atıkların yerlerinin oynatılmasını sağlar. Gidere gönderilen telin ilerleyerek şiddetini arttırması gibi özellikler ile plastiğe en ufak zarar vermeden içteki birikmeleri son derece hızlıca kanalizasyona geçmesini sağlayıp, özellikle kameralar ile de bakmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55