kağıthane harmantepe tesisatçı

Kağıthane Harmantepe tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, kırmadan su kaçağı tespiti ve kombi petek bakımı servisleri sunmaktadır. Isıtma sistemindeki problemleri petek temizliği servisi ile giderebiliriz. Soğuma problemlerinde eşanjör arızası, petek sularının hep ılık veya soğuk kalması ve ısı iletememesi zaten olabilir. Ana sebebi ise içteki pis kalan ve tıkayan nesnelerdir. Tüm bu maddeleri dikkatlice petek kirlerini temizleyebilecek makine ile çekiyoruz. Filtre kısmında birikir ve tuvalete dökeriz. Kirlilik yapılarına petek içini temizleyici ürün kullanabiliriz. Yumruk kıvamında bir arada duran kireçleri düşünün. Toz parçacıkları gibi ufalmasını sağlar ve dışarı alırız. Sıcaklık artışlarının fazlasıyla sürebildiği, iki seneye yakın iyi ısınabilecek peteklerin elde edilmesi için mutlaka öneriyoruz.

Harmantepe Makineli Tesisatçı

Harmantepe tesisatçı lavabo veya klozet açıcı market ürünleri yerine gerçekte tıkanıklık açma sistemleri ile hizmet vermekteyiz. Kesinlikle bu tür ürünlerin uzun süre kullanılması gerekir ve her zaman başarılı olduğunu da söyleyemeyiz. Bizim yaptığımız atık nerede ise cihaz teknolojisini kullanmak sureti ile oraya girmektir. Bazı binalarda atık kanalları çok dar olabilir, bazılarında ise geniş yapılmıştır. Biz genel standarda uyarak tüm alanlarda metrelerce örneğin tuvaletin ilk atık borusundan başlayarak cihaz ile itme kuvveti uygularız. Bu esnada atığı delip yani zayıflatarak uzaklaştırılması yapılır.

Kağıthane Harmantepe tesisatçı bina içinde rutubet ve su sesleri gibi problemler için su kaçağı tespiti ekiplerimizi aramanızı öneririz. Sızmakta olan suyun akışının yavaş olması zararsız olduğu anlamına gelmez. Yalnızca seslere yönelik dinlemeler ile beton altındaki su boruları dahi olsa onların sızıntı durumundaki yerlerini bulabilir ve hemen sorunu gidermede etkili adımları uygulayabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55