mahmut şevket paşa tesisatçı

Mahmut Şevket Paşa tesisatçı firması olarak makineli su kaçağı tespiti, cihazla tıkanıklık açma ve kombi petek temizleme servisleri sunmaktayız. Lavabo borularından aşağı gitmeyen suları açan servisiz. Lavabolardan devamlı olarak atık suların gelmesini tıkanıklık açma cihazları ile çözüme kavuşturmaktayız. Gider borusu içindeki saç, sakal ve yemek artıkları gibi nesnelerden tutun da arka taraftaki duvar içindeki ana borular dahil hepsini makineler ile temizleyebiliriz. Kameralar ile yaptığımız ufak bir kontrolden sonra tıkanıklığın tamamen gittiğinden emin oluruz.

Mahmut Şevket Paşa Cihazlı Tesisatçı

Şişli Mahmut Şevket Paşa tesisatçı ısınmayan kaloriferleri robot makinelerle ısıtan petek temizliği firmasıyız. Petek tesisatının bağlantıları eksik ya da yanlış döşenmemiş ise peteğin kirlenmesine bağlı sorunlarda içini tamamen temizleyerek ısınma artışını hızlı şekilde yakalamanızı sağlıyoruz. Birkaç senedir kalorifer temizliği yaptırmadım diyorsanız çoktan tortu, kireç içini kaplamış ve fazladan doğal gaz tüketimi yapıyorsunuz demektir. Sızdırmayan hortumlar ile havlupan gibi yerleri kullanarak petek temizleme makinesine aktarılacak temizleme sıvısı ile tesisatın içindeki tüm kirli maddeleri olduğu gibi makineye aktarırız. Kaloriferin içinin tamamen su ile kaplı olmasını sağlayarak eksiksiz şekilde iyi ısınmanızın önünü peteği sökmeden de sizlere sunabiliriz.

Mahmut Şevket Paşa tesisatçı kombi basınç düşmesini garantili onaran ekibiz. Kombiye hava bassanız bile her zaman kombinin su eksiltme sorunu düzelmeyebilir. Bazen de su akıtan petek boruları olabilir ve bunları bulmamız gerekebilir. Su kaçağı tespiti servisimiz tüm kaloriferleri dahil her yeri termal kamera ile dıştan tarar ve su kaçağı olan yerdeki ıslaklıkları dahil bularak onarıcı işlemlere geçer.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55