pendik batı mahallesi tesisatçı

Pendik Batı Mahallesi tesisatçı firmamız makineli petek temizleme, kırmadan su kaçağı bulma ve cihazla tıkanıklık açma servisleri sunmaktadır. Tıkanıklık açma cihazları olan servisiz. Tesisatlar da kanal açma işleminin zarar görmesi amatör firmaların ürettiği olumsuz sonuçlardandır. İşini bilerek profesyonelce yapan firmamız gider açma çalışmalarında hiçbir tesisat borusuna zarar vermeden borulara ulaşabilecek çelik yayın makine versiyonunu kullanmaktadır. Basit bir şekilde ileri geri yapacak düzenek olmayıp, yirmi metre ve daha uzun boru içlerine erişim sağlayabilmektedir. Çelik yayımızın ucuna takılacak açıcı aparatın dönmesi ve atık birikintilerinin hemen hemen yarım saat içerisinde kanalizasyonla buluşmasını sağlayabiliriz.

Pendik Batı Mahallesi Tesisat Ustası

Pendik Batı Mahallesi tesisatçı kirlenen ısıtma tesisatında petek temizliği yapan firmayız. Petek ısıtmıyor ise oluşan kireç petek tesisatını doldurmuş ve suyun akışını kesmiş olabilir ve ortalama iki senede bir makinelerimiz ile bu hizmeti almanız ile tesisatın içindeki tüm pislikleri garantili temizlemekteyiz. Rahat bir kış geçirmek ve en önemlisi kaloriferinizi ilaçla ve makine ile temizleyen servisler olarak petek koruma sıvısı, kombi bakımı, petek ayarı, tesisat kontrolü gibi pek çok işlemi de bir arada sizlere sunabiliriz.

Pendik Batı Mahallesi tesisatçı komşunuzun duvarından su gelmesi problemini çözebiliriz. Sizin duvar ve tavan bölgenizde sararma oluyorsa, kokulu atık sular geliyor ise kameralı su kaçağı tespiti sistemi ile araştırma yapabiliriz. Hem de tesisatınızda hiçbir kırma dökme işlemi yamadan. Komşunuzun katına giderek gider varsa kamera takarak sızıntı noktasını buluruz. Sonrasında tesisattaki çatlama, sızma hasarına yönelik en az tadilat oluşturacak şekilde hatta ilaçla onarım imkanını da değerlendirerek çözüm üretebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55