fatih rüstem paşa tesisatçı

Fatih Rüstem Paşa tesisatçı firması olarak makineli tıkanıklık açma, kırmadan su kaçağı tespiti ve kombi petek bakımı hizmetleri sunmaktayız. Su kaçağı arıza tespit cihazı olan firmayız. Banyo duvarı su alıyor problemlerinde su kaçağı tespiti için banyo duvarı başta olmak üzere tesisattan kaynaklı su sızıntısı ve bunun belirtisi ses dalgalarını dedektör ile ölçerek sorunlu kısımları kalemler işaretleriz. Zararsız teknik olup bir diğer yöntem banyo su borusu basınç düşüşü, su eksilmesi problemlerini anlamak için basınç testi yaparak eksilme durumlarında ses çıkarmasa bile yalnızca damlatma türündeki durumları görür ve o tesisata ilaç ekleyerek onarım yapabiliriz.

Rüstem Paşa Makineli Tesisatçı

Rüstem Paşa tesisatçı petek içini kimyasal ilaçla temizleyen firmayız. Tamirat yapmadan petek temizliği için peteği tıkayan boruyu bulan yani termal kamera ile sıcaklık değerlerini inceler ve dikkatli şekilde sistemdeki tüm maddeleri sökecek kimyasal eklemesi yaparız. Bazen görürsünüz, kenarından peteğe ilaç eklenir ve biraz sallayıp giderler ve bu yanlıştır. Kireç, pasın cihazımıza eklenerek tıkalı katmanlardaki maddeleri ayrıştırarak, cihazımızdaki özel bölüme eklenmesini makinemiz ile yapıyor ve iç tabakaların tamamen temizlendiğinden emin oluyoruz.

Fatih Rüstem Paşa tesisatçı lavabo pimaş boru tıkanıklığını basınçlı suyla yıkayan firma olarak çalışmalarımız devam etmektedir. İki metre uzaktaki kanalda duran atıkları dilediğiniz kadar kova dolusu su ve kimyasal dökseniz de geri tepmelere neden olur. Biz lavaboyu tıkayan atıkları makine ile bularak lavabo gider tıkanmalarını açmak için tıkanıklık açma basınçlı su makinesi ile güzelce yıkarız. Kanal içi temizlik aynı zamanda robot cihazdaki atık parçalayıcı ekipmanlar ile pimaş içinden uygulanabilir. Araştırmalar ile de mükemmel düzeye gelmesini sağlarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55