güngören güven mahallesi tesisatçı

Güngören Güven Mahallesi tesisatçı firmamız kırmadan tıkalı boru açma, kombi petek temizleme ve su arıza tespiti hizmetleri sunmaktadır. Radyatör ve petek temizliği yaparak enerji, doğal gaz, merkezi ısıtma maliyetlerini düşürmede ve daha iyi ısınmada sizlere destek olmaktayız. Petekler sökülmez. Evin içi kirlenmez, peteklerden su etrafa sıçramaz. Özel hortumlar ile petekteki tüm suyu çekme işlemi yapıp, temiz sularla solüsyon ekleyip en küçük maddeleri bile itinalı olarak alabiliriz. Petek sıcaklığını artırmak için su berraklığı iyi derecede olması gerekir. Bunu size sağlıyoruz ve kirleri de neredeyse 1-3 saat aralığında tamamlamaktayız. Pahalı gelen doğal gaz faturasını düşürmek için bize ulaşınız.

Güven Mahallesi Kameralı Tesisat Ustaları

Güven Mahallesi tesisatçı pimaş içinden görüntü alarak tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Örneğin, lavabo tıkanıklığı nasıl açılır? Kanal kirlenmeleri istisnasız atığın durduğu noktalarda meydana gelir. Bükülen ve tesisat arızası olan kısımlarda da atıklar durabilir. İlk birkaç metreden, 30 metreye kadar kanaldaki görüntüleri kırmadan inceleriz. O görüntü gelen kısma atık çırpılması amaçlı helezon yay takılır ve robot cihaz bu üniteye güç vererek besler. Yaydaki titreşimler atığı oynatır ve ilerleme olması ile hızlıca kanalizasyona akmalar başlar. Çıkartılabilecek, parçalanabilecek ve diğer işlevsel özelliklerde robot cihaza takılabilecek 20 tane aparat mevcuttur.

Güngören Güven Mahallesi tesisatçı dairede su kaçaklarını bulmak için komşuları da ilgilendiren su kaçağı tespiti işlemleri yapmaktayız.. İzolasyon inşaat aşamasında güçlü olsa da alt bölgeleri zayıf düşebilir ve sızıntı genelde buralardan meydana gelir. Alt katın tavanında su akıntısı, sızıntısı genelde sizin dairenizle alakalı olabilir ama emin olmak için su ıslaklığı olan dairede test pompası ile basınç ölçümü yapılır. Bazen ise sizle alakalı olmayıp, üst katın duvar içinden alt katlara akıntı da olabilir. Bu nedenle basınçta düşüş yaşanan dairede ekibimiz ses detektörü takarak o nokta yerini bulabilir, ilaçlı kapatıcı ile onarım ve daha pek çok yöntem ile hasarsız tespit işlemlerini yapabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55