bağcılar göztepe tesisatçı

Bağcılar Göztepe tesisatçı firması olarak makineli petek temizleme, kameralı su arıza tespiti ve cihazla tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. Garantili tıkanmış gider açan tıkanıklık açma firmasıyız. Lavabo tıkanıklığını önlemek için irili ufaklı gıda, temizlik artıklarını atmamalısınız. Yağlanma, çay çöpü birikimi, saç artığının kalması gibi pek çok neden gider çapını daraltmaktadır. Lavabo tıkanması nedenleri için bunları sayabilirken, açma yöntemleri açısından öncelikle kamera takı tesisat giderine bakılması, atık alanlarının bulunması gerekir. Tesisatın içini yıkamada kullanılan su püskürten basınçlı makinemiz ve tesisatı robot açıcı yay ile temizleme gibi pek çok adım ile lavabo gideri, duvar arkasındaki pimaş boru temizleme işlemleri rahatlıkla yapılabilmektedir ve tadilata da gerek yoktur.

Bağcılar Göztepe Makineli Tesisatçı

Göztepe Mahallesi tesisatçı bozuk petekler için onarım yapmaktayız. Radyatördeki borudan veya panelden kirli petek sularının akması için kapatıcılar kullanmaktayız. Dıştan da sızmayı durdurucu sarma yapabiliriz. Paneli tıkanan ve kirlenen peteklerde kimyasal temizleyici kullanarak birkaç saatte petek temizliği yapabiliriz. Sıcaklıkların belirlenmesi birkaç dakika sürecektir. Bu sayede sorun düzeyini termal kamera ile bulabiliriz. Bağlantı yapılacak iki kablo ile radyatörlere erişim sağlayıp hızlıca tüm kirliliğin hızlı devir daim ile alınması sağlanır. Sıcak havayı daha iyi iletecek peteklerin yanı sıra doğal gazı daha az tüketen petekler içinde önerebiliriz.

Bağcılar Göztepe Mahallesi tesisatçı olarak genel işimiz gözle görülmeyen yerlerdeki kaçak ve tıkanıklıkları bulup onarımını yapmaktayız. Son teknoloji cihazlarla konut içi ve konut dışı yerlerde bulunan su kaçaklarını hiçbir kırma dökme yapmadan su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Banyo, fayans, tuvalet ve banyo küveti vs. bunların içerisindeki tesisat kaçakları kırılarak bulunur ve evde kırılmadık yer kalmazdı. Bu da sizleri maddi açıdan sıkıntıya sokardı. Güncel makinelerimiz ile sizlere en uygun fiyat garantisi vererek evlerinize en kısa sürede servis göndermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55