çekmeköy kirazlıdere tesisatçı

Çekmeköy Kirazlıdere tesisatçı servisi olarak kırmadan su kaçağı bulma, makineli tıkanıklık açma ve kombi petek temizleme işlemleri sunmaktayız. Kalorifer içerisinde kireç, pas ve tortu problemi sonucu sızdırması ve petek üstlerinde ve borularında su kaçağı tespiti yapılması çalışmalarını zorunlu kılmaktadır. Dıştan bazı bant teknikleri gibi konular ile sorun her zaman çözülemez. Kimyasal ilaçların kalorifer içine gönderilip, ilerletilmesi gerekir. Bu sırada sıvı şeklindeki bu ilaç kalorifer içinde ne kadar hava boşluğu varsa o esnada katılaşmaya başlayacak. Yani sert forma dönüşecektir. Hiçbir şekilde kaloriferde sökme veya zarar oluşturma gibi amacımız yoktur. Bu ilaçların kullanılması için ise yalnızca tek şart vardır. Kalorifer içindeki atıkların temizlenmesi diyebiliriz. Bunu da bir miktar kalorifer içinden su alınıp görülmesi, ısı analizlerinin dıştan termal cihaz ile yapılması, sızdıran kaloriferin görülerek engel çıkartmaması gibi konularda yapılacak keşifler ile ortaya dökebiliriz.

Kirazlıdere Tesisat Ustası

Kirazlıdere tesisatçı sıcaklık tasarrufu elde etmek için petek temizliği işlemlerimizi öneriyoruz. Kombinizin filtresinin kirlenmesi veya hata vermesine sebep olan sorunlardan bazıları da kaloriferlerdeki kirlenmelerdir. Bu sistemlerin açılması veya sökülmesine gerek olmadan yalnızca içindeki kirleri çözünecek şekilde getirebilen kimyasal ilaçlar eşliğinde birkaç saatte tüm senelik sorunları yok edebiliriz.

Çekmeköy Kirazlıdere tesisatçı sıklıkla tıkalı duruma gelen lavabo giderleri için su kullanılarak tıkanıklık açma işlemlerinde basınçlı su cihazlarımızı kullanmaktayız. İşlemlerimizde plastik pimaş borularının zarar görmesi bir ihtimal bile değildir, kesinlikle olumlu sonuçları alacaksınız. Tuvalet, banyo, küvet, lavabo vs. her türlü tesisat sistemleri için farklı makineler ile yardımcı olmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55