mehmet nesih özmen tesisatçı

Mehmet Nesih Özmen tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma, tıkalı gider açma ve kombi petek temizleme servisi sunmaktayız. Petekler ısınmıyorsa peteklerin temizlenmesi için ne yapılır soruları için petek temizliği işlemlerini önermekteyiz. Petekte kontrol ve bakım ekibimizce hızlıca araştırılır. Sıcak ve soğuk su sistemleri peteklere doğru monte ettirilmiş mi, kirlilik miktarı gibi incelemeler ve kombi bakımı yapılır. Peteğin kenarı, üstü, altı, son petek devamlı soğuk ise direkt petek yıkama cihazımızı yan kısımdan bir hortum ile bağlayabiliriz. İstersek havlupan ile tüm sisteme erişir ve kirleri çeker alırız. Petek ve radyatörlerin bazıları ısınmıyor ise komple cihaz ile yıkama işlemini öneririz. Temiz su ilave edilir, güçlü kimyasal ile kirler sökülür, hiçbir petek yerlerinden sökülmez ve kontroller ile teslim edilir.

Mehmet Nesih Özmen Kameralı Tesisat Ustası

Güngören Mehmet Nesih Özmen tesisatçı ile fayans kırmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır konumuza değinmek istiyoruz. Bozuk su sayacı tamiri, bataryanın su kaçırması ve şüphe durumunda bile bizleri arayabilirsiniz. Fayanstan sıcak su geliyor ise kombi veya petek tesisat kaçağı olabilir. Kombiden ısıtılan suyun tesisata geçmesi beklenir. Termal kamera belirtisi olan yüzeylere tutulduktan kısa süre sonra sızıntı yeri bulunur. Onarımlar o bölge ile sınırlıdır. Fayanstan şebeke temiz suyu geliyorsa cihaz ile kırmadan bulma gibi sayısız işlemlerde test pompası ve ses dedektörleri ile yine sorunsuz ve hatasız teşhis, yerlerinin bulunması işlemlerini yapıp onarımlara geçmekteyiz.

Mehmet Nesih Özmen tesisatçı kırmadan logar temizliği ve tıkanıklık açma çalışması yapan firmayız. Logar taşkını olan apartmanda logar patlama, kırılma riski de vardır. Önlemek için logar kapağı içine kırmadan açma yapan robot cihaz kullanırız. Güçlü cihaz motoru ve atıkları genişçe kavrayarak ilerleten, bazılarını özel yaylar ile sabitleyerek geri çeken üniteler ile betonu kırmadan logar açma işlemlerimizden mutlaka yararlanmalısınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55