başakşehir başak mahallesi tesisatçı

Başakşehir Başak Mahallesi tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek temizleme ve su kaçağı bulma hizmetleri sunmaktayız. Kaloriferli evlerde petek temizliği nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Her türlü kalorifer için kullanılabilecek su hazneli bir makine vardır. Peteklerdeki pis suyu çekebilecek ve bunu arıtarak geri sistemlere aktarılacak bir üniteden bahsetmekteyiz. Gerçekleşmesi için iki tane hortum ile bağlantı kurmaktayız. İstersek direkt kalorifer ile iki hortuma gerek kalmadan tek bir hortum ile de erişebiliriz. Burada öne çıkan pislik yoğunluğu da göz önüne alınarak kimyasal ilaç eklemelerinin yapılmasıdır. Çamur, kireç ve pasın kalorifere yapıştığı yerde çözünme başlatmasını sağlar ve hepsini geri çekebiliriz. Temiz suyun kaloriferde yer alması ile ısı da artış ve kalorifer sularının daha az masraf ile ısıtılması gibi verim alındığını da göreceksiniz.

Başak Mahallesi Makineli Tesisatçı

Başak Mahallesi tesisatçı su kaçağını bulan makine kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktayız. Bir tesisat borusu düşünün. Musluğa bağlı ve içerisi tamamen su dolmuş durumda. Bir delinme ya da çatlama durumu olduğunda basınç düşer. Eğer sızma yoksa tabi ki de basınç sabit durumda olacaktır. İşte bunu test pompası takarak ölçeriz. Sorun gördüğümüzde boru içerisine su sisteminde içten onarma yapabilecek sıvı kapatıcı ilaç kullanırız. Bir süre bekler ve borunun kurumasını sağlarız. Tekrar ölçüm yaparak son testlere göz atarız.

Başakşehir Başak Mahallesi tesisatçı gideri tıkayan maddelerin garantili temizlenmesinde tıkanıklık açma makinesi ile hizmet vermekteyiz. Makineye eklenen kamera ile görüntüyü almaktayız. Atığın sıkışma sebebi bulunur. Konumları da belirlenir. Tuvalet içi veya farklı sistemlerde bu yapılabilir. İçinden katı atık geçen kanalda atığı delebilecek aparat takar ve ilerletiriz. Sıvı atık kanallarında su püskürtebilir, makine ile temizlenmesinde kıvrımlı tellerin kullanımı gibi sayısız işlemlerimiz vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55