sultangazi esentepe tesisatçı

Sultangazi Esentepe tesisatçı firması olarak kameralı su arıza tespiti, makineli petek temizleme ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktayız. Özel cihazlar ile petek temizliği yapmaktayız. Kombinizin ısıtma sistemi verimli çalışmıyorsa mutlaka kaloriferde ne derece pislik varsa bunların temizlenmesi gerekir. Bunlardan kurtulmak için de bizleri arayınız. Ortalama sekiz kaloriferi yarım saat bir saat gibi çok kısa zamanda sıvı kimyasal ilaç aktarımı ile temizlemekteyiz. Kireç, tortu ve pasların kalorifer içinden parçalanmasına, un ufak kıvama gelmesini sağlayan bu kimyasal ilaçları havlupan haznesinden aktarıp, devir daim yaptırıyoruz. Pisliğin atık sistemlerine tahliyesi yapılırken berrak olan kalorifer sularını elde edebilir ve bu maddelerin oluşmasını geciktiren koruyucu sıvıların da mutlaka dahil edilmesini sağlıyoruz.

Sultangazi Esentepe Tesisat Ustası

Sultangazi Esentepe Mahallesi tesisatçı kamera kullanarak gider borularındaki hasarları su kaçağı tespiti sistemleri ile bulma işlemlerini uzun süredir yapmaktayız. Teknoloji makinelere son derece yakınız. Uzakta olan gider borularının içini bile rahatlıkla görebiliriz. Atıkları içinde tutmakta zorlanan sistemlerdeki kılcal sızıntılar bile net olarak görülür. Bu kadar güzel bir araştırmadan sonra artık geriye sadece giderlerdeki sıkıntılı bölgelerin tam olarak değişiminin yapılması kalmaktadır ve bunu da üstlenmekteyiz.

Sultangazi Esentepe tesisatçı atık su tesisatının çalışmaması için tıkanıklık açma ile makinesi teknolojisini kullanmaktayız. Gönderilecek minik bir kablo ve ucuna takılacak aparatlar ile atıkları yok edecek bazı üniteler ile tamamen sorunlardan kurtulabilirsiniz. Gider içi kılavuz kameralar ile herhangi sıhhi giderde kesinlikle teyit alarak çalışmaları bitirebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55