esenyurt üçevler tesisatçı

Esenyurt Üçevler tesisatçı servisi olarak kameralı su arıza tespiti, kombi petek bakımı ve robotla tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Fazlasıyla petek temizliği yapmış İstanbul ustalarımız sizlere hizmet vermektedir. Suyun iletme ve çekme gücü yüksek makineler ile petek sularını hızlıca temizleme çalışmasını ilaç kullanarak yapmaktayız. İç temizliği yapılmayan peteklere ne olur? Zaten kirli olan oluşumlarda korozyon gibi maddeler genelde başlamaktadır. Daha ileri noktalar ulaşır ve içten erimeler, aşınmalar olurken petekteki su devamlı parkeye, duvara, fayansa akıyor ve nasıl durdurulur gibi sorunlarla uğraşmanız gerekir. Halbuki tam otomatik çalışan su tankına sahip ve kimyasal eklemesi kısmında arıtma bölmesine kadar detaylı bir cihaz ile iki hortum ile suyu çekme ve arıtma gibi sayısız çalışmalarını sunmaktayız.

Üçevler Kameralı Tesisat Ustası

Esenyurt Üçevler Mahallesi tesisatçı olarak tıkanmış durumdaki tuvalet için tıkanıklık açma fiyatları nedir sorusuna indirimli fiyatlar ile hizmet verdiğimizi belirtmek istemekteyiz. Su giderlerinde su akması zayıf ise doluluk artmış demektir. Ne kadar yoğun halde su veya temizleyici dökseniz bile kıvrımlı yay kadar bir etkisi bulunmamaktadır. Çok sayıda çelik yay ekleyebildiğimiz ve tuvalet giderinde otuz metreye kadar ulaşabildiğimiz cihazımız vardır. Cihaz özellikle telin titremesini sağlar ve içteki tüm nesnelere temas ederek yapıştığı konumdan akıp gitmesi faydası olduğu gibi pimaşı içten delmeden tuvaletteki atıkları temizleyebilecek bir üründür.

Üçevler tesisatçı sıcak su ile seyreltikten sonra petek kapatıcı sıvılarını, petek sularını tahliye ettikten sonra sisteme dahil etmekteyiz. Kombideki filtrenin çıkartılarak cihaz güvenliği sağlanırken, termal kamera ile de nereye uygulamamız gerektiğini su kaçağı tespiti tekniği ile bularak adımlarımızı atıyoruz. Son analizler ile kaloriferdeki suyun boşa akması durumlarında sorunları çözmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55