küçükçekmece kartaltepe tesisatçı

Küçükçekmece Kartaltepe tesisatçı firması olarak makineli petek temizleme, tıkalı gider açma ve kameralı su kaçağı tespiti servisleri sunmaktayız. Kırmadan ve araştırma yaparak su kaçağı tespiti işlemlerini uygulamaktayız. Ortada su kaçıran borular var ve ıslak duvarların olduğu binayı düşünün. Öncelikle ıslanan yüzeylerin içini ses detektörleri ile dinleriz. Vanaların kapalı ve açık seviyeye getirilmesi gibi işlemleri de yaparak tam yerlerini buluruz. Peki, şebeke borusu ses çıkartmıyor, yalnızca damlama yapıyorsa nasıl bulunur? Bazı boru sistemlerinde gözlem yaparak test pompaları ile orada araştırmaya geçeriz. Bu sayede kimyasal sıvılar ile şebeke borusundaki kaçak yerlerinin onarılması da kırmadan yapılabilir.

Kartaltepe Kameralı Tesisat Ustası

Küçükçekmece Kartaltepe tesisatçı özel makineler ile petek temizliği yapmaktayız. Kombi ısıtma sistemi verimli çalışmıyorsa mutlaka peteklerde ne derece kirlilik olduğunu öğrenmek ve kurtulmak için bizleri arayınız. Ortalama 8 peteği 2-4 saat gibi çok kısa zamanda sıvı kimyasal aktarımı ile temizlemekteyiz. Kireç ve pasları petek içinden parçalanmasına, un ufak kıvama gelmesini sağlayan bu kimyasalları havlupan haznesinden aktarıp, devir daim yaptırıyoruz. Kirliliğin atık sistemlerine tahliyesi yapılırken, berrak kıvamında petek sularını elde edebilir ve metal erimesini önlemede yardımcı olan koruyucu sıvıları da mutlaka dahil edilmesini sağlıyoruz.

Küçükçekmece Kartaltepe tesisatçı pis su tesisatı çalışmaması için tıkanıklık açma ile cihaz teknolojisini kullanırız. Gönderilecek minik bir kablo ve elektrik enerjisini taşıması ile ucuna takılacak atıkları yok edecek bazı üniteler ile tamamen problemden kurtulabilirsiniz. Gider içi kılavuz kameralar ile herhangi sıhhi kanalda kesinlikle teyit alarak çalışmaları bitirebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55